Bývať blízko prírody a v dosahu Bratislavy sa dá.

11. septembra 2020 Tomáš Andel

Bývať blízko prírody a v dosahu Bratislavy sa dá.

Ambíciou množstva mladých moderných rodín v Bratislave a okolí je poskytnúť svojim ratolestiam priestor na bezpečný rozvoj s ponukou aktivít v prírode v blízkosti domova. Klasické sídliská tieto potreby nedokážu uspokojiť. Riešením môže byť projekt MARGARÉTKY v obci Slovenský Grob len 10 km od Pezinku, 12 km od mestskej časti Bratislava - Rača a 15 km od Slnečných jazier v Senci. Zámerom tohto projektu je vytvoriť dostupné bývanie pre mladé rodiny s plnou občianskou vybavenosťou a dobrým dopravným napojením.

Bezpečné okolie ale i malebný výhľad

Projekt MARGARÉTKY predstavuje radovú zástavbu 26 domov v uzavretom komunitnom komplexe s vlastnou infraštruktúrou. Spoločné chvíle s rodinou a priateľmi môžete tráviť na vlastnej záhradke s krásnym výhľadom, ktorá je súčasťou každého rodinného domu. Vybrať si môžete ktorýkoľvek z našich 4-izbových moderných domčekov na pozemkoch s výmerami od 165 až po 330 m2 s celkovou úžitkovou plochou 120 m2 nechýba ani vyhradené parkovacie miesto priamo pred domom či garáž.

A čo interiér?

Pre rozrastajúcu sa rodinku ideálny. Výborné dispozičné riešenie zaistí, že sa v našom domčeku budete cítiť slobodne a pohodlne.

Na prvom nadzemnom podlaží nájdete veľkú obývaciu miestnosť spojenú s otvorenou kuchyňou a jedálňou, hosťovskú toaletu + umývadlo. Zabudnúť nemôžeme ani na technickú miestnosť, praktické úložisko, ktoré je podporené priestorom na uskladnenie čohokoľvek priamo pod schodami, čím šetrí kopu miesta. Druhé nadzemné podlažie vás poteší veľkou spálňou a 2 ďalšími izbami, z ktorých môže byť napr. nová detská izba či pracovňa. Miesta ponúkajú naše MARGARÉTKY naozaj dosť.

Majú ešte nejaké výhody?

Áno, majú. A hneď dve... samostatné kúpeľne aj toalety na druhom podlaží. Poznáme to. Čím viac členov rodiny, tým dlhší rad do kúpeľky či na toaletu. Nebudete predsa v rade do vlastnej kúpeľky stáť dlhšie ako v supermarkete. Kúpou nášho domčeku získate aj veľký odkladací priestor na povale, ľahko dostupnej vďaka výsuvnému schodisku. Zmestia sa sem všetky nepotrebné hračky a veci, ktoré raz oživia tie najkrajšie spomienky.

MARGARÉTKY sú inšpirované najnovšími trendami po vizuálnej aj technickej stránke. Pri ich kúpe ručíme kvalitou, praktickosťou a energetickou úsporou kategórie „A.“ Na svoje si tak prídu aj náročnejší kupci. Ak ide o vaše budúce bývanie, je naozaj na mieste byť nároční. Naša cena je za „holodom“, poskytujeme však možnosť dokončenia stavby na kľúč podľa individuálnych preferencií klienta.

Prečo Slovenský Grob?

Pretože práve táto lokalita je jedinečným prienikom medzi mestským a prírodným. Dedina nachádzajúca sa na rovinke v blízkosti Malých Karpát v sebe ukrýva množstvo benefitov. Je vybavená všetkým, čo potrebujete: materskou, základnou školou, poštou, potravinami, reštauráciami aj bankou. Jej okolie je ako stvorené na rodinné prechádzky v prírode, no napriek tomu je vzdialená len 10km od Pezinku, 8km od napojenia na D1 a 12km od časti Bratislava - Rača. „Ako na dlani“ tak máte nielen prírodnú krásu a ticho, ale aj mestský život.

Slovenský Grob je tiež výnimočný chovom a predajom husí, s čím sú spojené každoročné husacie hody prebiehajúce vo viacerých domácich reštauráciách. Na chuť si tak  prídu milovníci husaciny, ale aj dobrého malokarpatského vínka či burčiaku. O dobrú náladu, dobrých ľudí a dobré jedlo je tu vždy postarané.

Chcete vedieť viac o našom projekte MARGARÉTKY? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám na všetko odpovieme a predstavíme náš projekt priamo na mieste.

MARGARÉTKY- Domov vonia po prírode aj blízko Bratislavy.

WWW.MARGARETKY.SK

Tomáš Andel
predaj nehnuteľností

Share

Navjnovšie články

13 tipov ktoré Vám pomôžu na trhu s nehnuteľnosťami

13 tipov ktoré Vám pomôžu na trhu ...

11. septembra 2020 Dušan Sivák

Prečítať článok
Ako povýšiť dizajn Airbnb ubytovania na novú úroveň

Ako povýšiť dizajn Airbnb ubytovan...

11. septembra 2020 Tomáš Andel

Prečítať článok
Kúpili ste starší byt a plánujete kompletnú rekonštrukciu?  Týchto 5 tipov určite neprehliadnite.

Kúpili ste starší byt a plánujete ...

11. septembra 2020 Karol Zachar

Prečítať článok