Prečo predávať s NEOREAL

Realitný trh pre nás nepredstavuje iba priestor pre kúpu a predaj nehnuteľností. Naopak. Vnímame ho ako komplexnú, dynamickú činnosť, ktorá je prepojená s dizajnom, architektúrou, investíciami, stratégiou, poradenstvom, marketingom.

Výhody a služby

Zabezpečíme pre vás kvalitnú fotodokumentáciu vašej nehnuteľnosti na predaj. Pre vašich klientov tak získate objektívne a profesionálne vyzerajúce fotografie, ktoré môžu výrazne ovplyvniť samotný predaj.

Predaj vašej nehnuteľnosti marketingovo podporíme, vyriešime za vás prieskum a analýzu trhu, ako aj stratégiu a komunikačnú podporu vášho projektu.

V rámci našich služieb vám poskytneme právnu pomoc a kompletný právny servis, zahrňujúci tiež doklady, znalecké posudky, geodetické, projekčné služby a listiny katastrálneho úradu. K vášmu projektu pripravíme právne korektnú zmluvu, ktorá ochráni všetky zmluvné strany - predávajuceho, kupujúceho aj realitnú kanceláriu.

Pri predaji nehnuteľností sa venujeme tiež home stagingu, teda profesionálnej príprave nehnuteľnosti na fotenie, prezentáciu a predaj. Veríme, že pri predaji je dôležitý dobrý prvý dojem, ktorý naplníme správnou úpravou priestoru, jeho uprataním, presvetlením, doladením interiéru aj exteriéru a vkusnými dekoráciami.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať