2020 Byty Vrbové

Beňovského

Rezidencia Beňovského vyrastá priamo v srdci Vrbového na ulici M. A. Beňovského. Spája v sebe všetko, čo očakávate od vlastného, moderného a najmä komfortného bývania na úrovni.

Projekt v sebe spája výhody rezidenčného bývania s novými obchodnými priestormi, pri ktorých je kladený dôraz na skvalitnenie služieb obyvateľom Rezidencie Beňovského aj obyvateľom mesta Vrbové. Pre nových obyvateľov bude dostupný vnútorný komunitný priestor so zeleňou a lavičkami. Bezpečie a komfort zabezpečí i podzemné garážové státie.

Na ploche s rozlohou 1 693 štvorcových metrov vyrastie trojica štvorpodlažných budov. V jednom podzemnom podlaží bude situovaná garáž pre 43 automobilov.

Projekt má celkovo priniesť 29 bytových jednotiek a 3 nebytové priestory.

Pozrieť viac

Výhody

Nový projekt bytový dom Rezidencia Beňovského vzniká vo Vrbovom, len 10 kilometrov na západ od okresného mesta Piešťany, na úpätí Malých Karpát v Podunajskej pahorkatine. Len kúsok od vášho nového bývania si môžete vychutnať malebnú prírodu, 200 km značených cyklotrás a turistických chodníčkov a krásu kúpeľných Piešťan.

Lokalita projektu ponúka pohodlnú dostupnosť v rámci mesta, prírody, blízkeho kúpeľného mesta Piešťany aj diaľnice D1. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, potraviny, pošta, banka, ale i základná škola a gymnázium. Okolie Vrbového sa v posledných rokoch stalo lákadlom pre zahraničných investorov, kde výborná dostupnosť dala predpoklad na vznik priemyselných a logistických parkov.

Vychutnajte si s rodinou prekrásne výhľady z Mohyly v Brezovej pod Bradlom alebo kvalitné víno a jedlo v Chateau Krakovany, všetko len pár minút od centra mesta. V chotári Vrbového sa nachádza aj vodná nádrž Čerenec, vhodná na rybolov i rekreáciu.

Ponuka

Číslo bytu Podlažie Počet izieb Bytová plocha (m2) Ext. plochy Cena (€) Stav

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať