2020 Byty Častkovce

Byty a domy ROYALDOM

Priestranné 4 a 3-izbové byty s predzáhradkou/ terasou v obci Častkovce. Výhodou projektu je príjemná prírodná lokalita na úpätí Malých Karpát a blízkosť okolitých miest (Nové Mesto nad Váhom – 8 km, Vrbové – 10 km, Piešťany – 15 km).

 

Nadštandardné rodinné domy “Bungalov” v Novom Meste nad Váhom s prístreškom/garážou

Lokalita: Bzinská ulica

Priamy výjazd na diaľnicu D1 smer Bratislava, Žilina

Kompletná občianska vybavenosť: pošta, materské školy, základné školy, stredné školy, gastrozariadenia, detské ihriská a športoviská, zariadenia sociálnej pomoci, nemocnica a iné

Pohybové aktivity a relax v blízkosti lokality

developent.royaldom.sk

Výhody

BYTY a DOMY ROYALDOM sa nachádzajú v príjemnej prírodnej lokalite na úpätí Malých Karpát. V ich blízkej dostupnosti ležia viaceré mestá (Nové Mesto nad Váhom – 8 km, Vrbové – 10 km, Piešťany – 15 km).

Poteší vás kompletná občianska vybavenosť v blízkosti projektu. Potraviny, pošta, materská škola, základná škola, kaviareň, detské ihriská aj športovisko. Všetko máte na dosah a užívať si môžete tiež benefity okresného Nového Mesta nad Váhom.

Projekt ROYALDOM vyniká skvelým diaľničným napojením na D1 vo vzdialenosti len 12 km. Intravilán projektu sa nachádza mimo hlavného dopravného ťahu.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať