BYTY MIKO E/F
byty už od 78 900 €
129 bytov
dokončenie 2023
Projekt MIKO je situovaný v časti Nová Linčianska s výbornou dostupnosťou do mesta aj mimo neho. Spája v sebe všetko čo očakávate od vlastného komfortného bývania na úrovni. Kvalitná a moderná stavba, nízke náklady na bývanie, všetko dôležité v blízkom i širšom okolí, pokojná lokalita s dostatkom súkromia a zároveň výborné napojenie na okolitý svet. Navyše výhodnejšia cena ako pri konkurečných projektoch. Spoznajte nové bývanie v Trnave!

 

V projekte pripravujeme 1,2,3,4 - izbové byty v príjemnom štandarde a s dobre riešenou dispozíciou (za poplatok je ju možné upraviť). Časť bytov disponuje vlastnou terasou.

Projekt je v Trnave bezkonkurenčne najvýhodnejší. Ak máte limitovaný rozpočet, ale bývanie hľadáte v novostavbe, MIKO je najlepšou voľbou. Okrem ekonomickej stránky získavate množstvo ďalších výnimočných benefitov. Skvelá občianska vybavenosť a tiež rýchle napojenie na diaľnicu, blízkosť vlakovej a busovej stanice, škôl a škôlok a bezprostredná blízkosť obchodného centra CKD. Bytové domy lemuje chodník pokračujúci do časti Modranka, ktorý využívajú korčuliari, cyklisti, psíčkari, mamičky s kočíkmi. Opačným smerom predstavuje príjemné spojenie s centrom mesta mimo hlavných ciest. Na byt sa vám viažu nízke mesačné náklady a ak uvažujete nad investičným bytom, model kúpy bytu v tejto novostavbe je super stratégiou, ktorá sa vám do pár rokov zhodnotí.

lokalita
doprava
najlepšie dopravné napojenia
parkovanie
podzemná garáž
parkovacie miesto + 8 900 €
dizajn
interiér
francúzske okná
rozpočet
najvýhodnejšia novostavba v TT
nízke náklady
typy bytov
1,2,3,4 - izbové
niekoľko bytov s veľkou terasou

Mestská časť Linčianska radikálne mení svoju tvár. Už dávno nie je šedou zónou s pochybnou povesťou, ale vďaka revitalizácii a výstavbe zaujímavých projektov sa dnes stáva atraktívnou lokalitou pre všetkých, ktorí hľadajú miesto pre pokojný život, nákupy aj zábavu. Okrem moderného a kvalitného bývania v projekte MIKO sa v zóne pripravuje stavba Retailového a Administratívneho centra ISLAND s množstvom obchodov a služieb pre pokrytie Vašich každodenných potrieb. Viac informácií nájdete na www.novalincianska.sk

Mám záujem