2016 Byty Trnava

Byty MIKO

Bytový komplex MIKO je situovaný na predmestí Linčianska, kúsok od mestskej časti Modranka. Predstavuje všetko, čo možno očakávať od komfortného bývania na úrovni. V rámci troch 5 až 8 podlažných objektov rozdelených do šiestich vchodov ponúka celkovo 400 bytov.

Kvalitná a moderná stavba, nízke náklady na bývanie, obchody a ďalšie dôležité miesta v blízkom i širšom okolí. Pokojná lokalita a zároveň výborné napojenie na okolitý svet. Centrum, hlavné ťahy aj diaľnica. MIKO je skrátka situované tak, aby ste to nikam nemali ďaleko. Navyše ponúka až o 25% výhodnejšiu cenu ako konkurenčné projekty.

bytymiko.sk

Výhody

Bytový komplex MIKO je situovaný na predmestí Linčianska, kúsok od mestskej časti Modranka s príjemným výhľadom na juhovýchodné okolie mesta v smere na Modranku a Zeleneč. Okrem moderného a kvalitného bývania v projekte MIKO sa v zóne pripravuje stavba Retailového a Administratívneho centra ISLAND s množstvom obchodov a služieb pre pokrytie vašich každodenných potrieb.

Občiansku vybavenosť vám ponúkne už samotný bytový komplex a jeho nebytové priestory. Ďalšie veci ako školu, škôlku, jedno z najmodernejších a najväčších fitness centier či nové moderné obchodné centrum nájdete iba kúsok od projektu.

Vezmite deti von, zacvičte si na powerpark ihrisku alebo sa stretnite s priateľmi či susedmi - napríklad pri grilovaní. Detské ihrisko, powerpark aj grillpark sú súčasťou projektu MIKO.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať