2020 Byty Miloslavov

Bývame MILO

V tejto hektickej dobe prichádzame s obytným projektom Milo, ktorý je doslova oázou stvorenou pre pohodový život. Srdcom tohto projektu je nádherný, súkromný komunitný park s rozlohou 2 400 m², ktorý tu je len pre vás.

Milo je projekt, ktorý neponúka iba bývanie v novostavbe ale naviac rieši každodenné potreby ľudí. Je odvážne tvorený z 11-tich obytných budov, pričom v každej nájdeme tri byty o rozlohe 80-92m2 spĺňajúce najmodernejšie štandardy, garáž, dve vonkajšie parkovacie státia a záhradku veľkú 74m2.

Milo je situované medzi už jestvujúcou zástavbou obce Miloslavov, ktorá je iba 15km od Bratislavy a iba 7km od diaľničného obchvatu D4. Pričom obec Miloslavov disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, patrí k najslnečnejším obciam Slovenska, ponúka množstvo voľnočasových aktivít ako aj pracovných príležitostí v malej vzdialenosti.

milo.sk

Výhody

V tejto hektickej dobe prichádzame s obytným projektom Milo, ktorý je doslova oázou stvorenou pre pohodový život. Kondomínium Milo je situované na príjemnom bratislavskom vidieku v obci Miloslavov.

Za obytnými budovami vybudujeme iba pre vás raj na zemi v podobe 15m dlhého bazénu, prístrešku na grilovanie až pre 30 osôb, detského ihriska, fit parku aj fit preliezok. Okrem toho vás poteší 450m dlhý chodník na jogging, beachvoleybalové ihrisko, bylinková záhrada, ovocný sad aj kríkové ovocie. To všetko za plotom v maximálnom bezpečí, bez ruchu a nutnosti opustiť bezpečný areál.

Milo je situované medzi už jestvujúcou zástavbou obce Miloslavov, takže nebudete mať za suseda stavenisko. Nachádza sa iba 15km od Bratislavy a 7km od diaľničného obchvatu D4. V obci Miloslavov je aj železničná stanica, takže s dostupnosťou kamkoľvek nie je problém.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať