CUKROVAR
119 bytov
od 109 900 €
okraj centra mesta

Areál trnavského Cukrovaru sa už čoskoro premení na novú rezidenčnú štvrť. Práve do tejto zóny bude z centra mesta pokračovať pešia zóna a ikonická priemyselná budova Cukrovaru už nebude len tichým svedkom doby, ale prejde citlivou rekonštrukciou a získa nové využitie. Primárne rezidenčné bytové domy doplní polyfunkčné centrum s aktraktívnymi prevádzkami. 

Z celkovo 13 rezidenčných blokov momentálne spúšťame predaj úvodného rezidenčného bloku (B.01), ktorý v 4 bytových domoch ponúkne 119 bytov s modernými dispozíciami. Prvá etapa je však iba začiatkom niečoho omnoho väčšieho. Aktuálne finišujeme s urbanisticko-architektonickou súťažou celej zóny, ktorej výsledky spolu s vizualizáciami uverejníme už čoskoro.
 
 
lokalita
centrum mesta
nová rezidenčná štvrť
architekúra
nízkopodlažná výstavba
4 - podlažné bytové domy
ekológia
nízkoenergetické bývanie
A0 + smart riešenia
typy bytov
1,2,3,4 - izbové byty
4 byty s vlastnou terasou
atmosféra
areál Cukrovaru
nová mestská štvrť

Lokalita a občianska vybavenosť

Výnimočnosťou lokality Trnavského cukrovaru bola vždy jeho poloha v tesnom dotyku s historickým centrom a parkom Pri Kalvárii. Dnes ju dopĺňa šikovná dostupnosť na severný obchvat po Trstínskej ceste, atraktívna občianska vybavenosť (obchody, školy, …), ale aj viaceré športové areály. Z Cukrovaru to máte na skok na kávu alebo pracovné stretnutie do centra, po práci si zabehnete na Sláviu či do Štrkov a cez víkend môžete piknikovať v parku Pri Kalvárii. 

Nákupné centrum (City Park Trnava) je vzdialené iba 5 minút pešou chôdzou. Športoviská, kaviarničky, aquapark, pekáreň, historické centrum, školy aj škôlky bližšie, než by ste čakali. Príjemná atmosféra vnútrobloku je dotvorená zeleňou, oddychovými plochami, štýlovým osvetlením, ako aj vodným prvkom, ktorý do spoločného priestoru prináša nové dimenzie.

Energetická trieda A0

Všetky bytové domy staviame v energetickej triede A0 s minimálnou spotrebou energie. Dodržiavame aktuálnu vyhlášku pre rok 2021 a náš stavebný projekt, realizovaný podľa tejto prísnej normy, tak bude pravdepodobne jedným z prvých v Trnave. Hodnota nehnuteľnosti s certifikátom A0 je perspektívne vyššia v porovnaní s certifikátom A1. Okrem toho je bezprostredným benefitom nižšia spotreba energie, ergo nižšie prevádzkové náklady. 

Parkovanie

Ku všetkým garážovým státiam inštalujeme predprípravu pre nabíjanie elektromobilov. Parkovanie v podzemných garážach.

Bytové riešenie

Moderná minimalistická architektúra, nízkopodlažné bytové domy, veľkorysé riešenie dispozícií, dôraz na maximálne presvetlenie a odovzdanie v kvalitnom štandarde. V suteréne každého bytového domu sa nachádza komunitná miestnosť pre odkladanie bicyklov, ktorá umožňuje komfortne odložiť tieto nespratné, ale užitočné veci. Ideálny variant pre ľudí, ktorí nechcú vlastný dom, ale napriek tomu chcú mať súkromnú zelenú oázu, kde môžu nielen posedieť pri káve, ale aj venovať sa svojej záhradke.

 

 

 

 

Mám záujem