2020 Pozemky Moravany nad Váhom

Dolinky

Rodinné domy a pozemky kúsok od Piešťan. Projekt Dolinky, ktorého hlavnými prívlastkami sú komfort, kvalita a bezpečie.

Dolinky sa nachádzajú v príjemnom prostredí na okraji obce Moravany nad Váhom. Zónu obklopuje rozsiahly lesný terén s pestrými možnosťami trávenia voľného času. Obec Moravany, v ktorej sa projekt nachádza, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – obchody, školy, kaviareň, fit centrum, kaštieľ a mnoho ďalšieho. Neďaleko sa nachádza kúpeľný ostrov v Piešťanoch, golfové ihrisko či rôzne rekreačné oblasti.

Projekt Dolinky vám ponúkne komfortné, bezpečné a kvalitné bývanie. Vybrať si môžete z moderných rodinných domov v 3 variantoch s pozemkami od 500 m2. Jednopodlažné rodinné domy sú zárukou súkromia medzi susedmi. Pozemky, ktoré vám v rámci projektu ponúkame, budú napojené na všetky inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrická energia, plyn, optický kábel). V centrálnej časti obytnej zóny nájdete verejný parčík s detským ihriskom, kde si môžete oddýchnuť a stráviť čas so svojimi deťmi.

dolinky.eu

Výhody

Dolinky sa nachádzajú v príjemnom prostredí na okraji obce Moravany nad Váhom, kúsok od Piešťan. Ich lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou a rozsiahlym lesným terénom s pestrými možnosťami trávenia voľného času.

Pri navrhovaní domov v projekte Dolinky sme sa inšpirovali modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke, s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Projekt uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pri realizácii projektu sme dbali aj na bezpečie jeho budúcich obyvateľov. Chodník nájdete po oboch stranách cesty a jeho napojenie na obecný chodník je zároveň zárukou bezpečného presunu detí do školy.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať