2016 Byty Dunajská Lužná

Green Village

Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka jeho novým obyvateľom zaujímavé benefity.

Či už ide o väčšie byty, cenovo o 15 až 20% výhodnejšie, 1,5 ha park s ihriskami, výbornú dostupnosť vďaka rýchloceste R7, lokalitu v centre alebo prémiovú vybavenosť. Green Village disponuje množstvom výhod, ktoré z neho robia výnimočný, moderný projekt bezkonkurenčnej ceny.

greenvillage.sk

Výhody

V rámci projektu si môžete vybrať z 2, 3, či 4-izbových variantov bytov s orientáciou na všetky svetové strany. Vybrané byty na prízemí disponujú predzáhradkami, ktoré vytvárajú rozumný kompromis medzi bývaním v dome a byte.

Green Village ponúka svojim novým obyvateľom vysokú úroveň služieb. Škôlka priamo v projekte, či obchody a základná škola v jeho bezprostrednej blízkosti. Green Village sa nachádza priamo v centre obce, vďaka čomu máte všetko na dosah- poštu, bankomaty, zdravotnícke zariadenia, čerpaciu stanicu aj tenisovú akadémiu.

Súčasťou projektu je aj 1,5 ha park, v rámci ktorého nájdete detské ihriská, lezeckú stenu, ale aj priestor pre outdoor cvičenie či grilovanie s priateľmi.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať