2020 Byty Hviezdoslavov

Hviezdne bývanie

V projekte Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov ponúkame na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v nových malopodlažných domoch s úžitkovou plochou od 38m2 do 81,05m2. Každý byt má exteriérovú plochu – na prízemí majú všetky byty predzáhradky a na podlaží patrí ku každému bytu balkón, loggia alebo priestranná terasa. Hviezdne bývanie je ideálnym riešením ako štartovacie zázemie pre mladých ľudí, ale aj bezpečné útočisko pre starších ľudí.

Medzi štandardné vybavenie bytu patrí:

vstupné protipožiarne dvere (drevené) + obložkové protipožiarne zárubne (certifikát PO 30 min.),
kotol – ohrev TÚV, vykurovanie, komín,
domový elektrický vrátnik

Cena za nehnuteľnosť sa pohybuje od 77.100-EUR do 130.900.-EUR

 

HB form
hviezdne-byvanie.sk

Výhody

Projekt Hviezdne bývanie vyrastá v obci Hviezdoslavov, 17 km východne od Bratislavy a necelých 5 km od mestečka Šamorín. Ak chcete vyvážiť rušný pracovný a spoločenský život v meste pokojným bývaním vo vidieckom prostredí, Hviezdne bývanie je presne to, čo hľadáte.

Priamo na sídlisku Hviezdneho bývania sa plánuje v horizonte dvoch rokov postaviť centrum občianskej vybavenosti, no kým sa tak stane, jeho obyvatelia majú k dispozícii kompletnú vybavenosť okolitých obcí.

Hviezdne bývanie je projekt obytného súboru, ktorý pozostáva z bytových domov v modernom štýle. Architekti pri jeho navrhovaní kládli hlavný dôraz na flexibilitu a variabilitu projektu podľa požiadaviek klientov. Všetky budovy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Projektu je udelený certifikát energetickej hospodárnosti triedy „B“, čo znamená maximálnu dosiahnuteľnú mieru zateplenia pri bytových domoch.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať