OC ISLAND
okamžité napojenie D1 a R1
štvrť Nová Linčianska
moderne riešená budova

OC ISLAND je nové obchodné centrum, ktoré už čoskoro vyrastie v časti Nová Linčianska. Na jednom mieste rozšíri ponuku administratívnych priestorov pre firmy a nových obchodných prevádzok, ktoré v tejto lokalite doteraz chýbali. 

Obchodné centrum ISLAND ponúka firmám a obchodným prevádzkam kvalitný a variabilný priestor, v ktorom nájdu ideálne zázemie pre svoje podnikanie. Každý priestor je navrhnutý tak, aby sa dal dodatočne prispôsobiť individuálnym požiadavkám, stačí si len vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

Vynikajúca dostupnosť – napojenie na R1 a D1, cyklotrasa a pripravované napojenie na južný obchvat Trnavy. Rovnako blízko je to do centra a do strategických častí mesta. To Je to neoceniteľná výhoda pre firmy, pre ktoré je cestovanie každodennou záležitosťou a tiež pre obchodné prevádzky a ich bezproblémové zásobovanie.

 

INFRAŠTRUKTÚRA

Nová Linčianska je štvrťou, ktorá pomerne rýchlo rozkvíta a doposiaľ prázdne miesta zaplnila aktívnym životom. Pôvodné sídlisko s kompletnou infraštruktúrou doplnil nový projekt rezidenčného bývania

 

PARKOVANIE

Vonkajšie i podzemné parkovanie vybavené indikátormi voľných miest a nabíjacími stanicami pre elektromobily. V obchodnom centre Island je pripravených 272 parkovacích plôch pre automobily, z toho 72 v podzemnej garáži pod administratívnou budovou a 200 verejných státí na vonkajších plochách.

spoluzakladateľ NEOREAL

Andrej Matys

Zaujal vás tento projekt a radi by ste v OC ISLAND rozšírili svoje biznis aktivity? Kontaktujte ma.

Mám záujem