2012 Byty Trnava

Leonardo

Polyfunkčný dom Leonardo je situovaný v severovýchodnej časti historického jadra mesta. Ponúka vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva či bývanie.

Objekt má jedno podzemné podlažie a štyri nadzemné podlažia, z ktorých najvyššie je podkrovné. Na prvom a druhom poschodí sa nachádzajú byty a kancelárie, na najvyššom, treťom poschodí, sú podkrovné byty.

Pozrieť viac

Výhody

Polyfunkčný dom Leonardo je situovaný severovýchodnej časti historického jadra mesta Trnava, známeho ako „malý Rím“, v centrálnej mestskej zóne na Hollého ulici.

Leonardo ponúka vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva a bývanie. Funkčná pestrosť má mestotvorný charakter s ambíciou oživiť túto časť historického jadra a ponúknuť kultivované mestské prostredie a verejný priestor. Súčasťou domu je podzemná garáž pre obyvateľov a návštevníkov domu.

Polyfunkčný dom obklopuje palácová zástavba univerzitných budov, Arcibiskupský úrad, rannobarokový Chrám sv. Jána Krstiteľa, Dóm sv. Mikuláša, mestské veže a mnoho ďalších cenných historických budov.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať