2020 Rodinné domy Slovenský Grob

MARGARÉTKY

Hľadáte cenovo dostupné bývanie v blízkosti Bratislavy s dobrým dopravným napojením, plnou občianskou vybavenosťou a malebným výhľadom na Malé Karpaty?

Ponúkame vám na predaj 26 pekných moderných rodinných domov v tichom prostredí v obci Slovenský Grob v projekte MARGARÉTKY.
Radová zástavba MARGARÉTKY sa nachádza v krásnej lokalite na okraji obce, v uzavretom komunitnom komplexe s vlastnou infraštruktúrou. Ku každému domu prislúcha pozemok na záhradku, ktorú je možné využiť s rodinou a priateľmi na tie najkrajšie zážitky.

MARGARÉTKY sú rodinné domy s celkovou úžitkovou plochou  120m2 a s 17,6m2 garážou. Na pozemkoch s výmerami od 165 až 330m2 je k dispozícii vlastné parkovacie miesto priamo pred domom. Domy majú výborné dispozičné riešenie s množstvom odkladacích priestorov.

margaratky.sk

Výhody

Obec Slovenský Grob, v ktorej je projekt situovaný, predstavuje jedinečnú lokalitu na rovine v blízkosti Malých Karpát. Susedí s obcami ako Pezinok (4km) či Svätý Jur a napojenie na D1 sa nachádza len 8km od nového bývania. Slovenský Grob je známy hlavne usporadúvaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Milovníci dobrej husaciny, lahodného malokarpatského vína či lokší sa v obci stretávajú pravidelne každý rok.

Denná časť domov projektu MARGARÉTKY na prvom nadzemnom podlaží ponúka priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s otvorenou kuchyňou a jedálňou. Samozrejmosťou je hosťovská toaleta s umývadlom. Technická miestnosť poskytuje potrebné zázemie pre technické vybavenie a praktické úložisko, ktoré je podporené priestorom na uskladnenie pod schodmi. Druhé nadzemné podlažie disponuje veľkou spálňou a dvomi ďalšími izbami využiteľnými ako detské izby, prípadne pracovňa. Obrovským benefitom sú dve samostatné kúpeľne a dve samostatné toalety. Veľké úložisko  zabezpečuje povala dostupná výsuvným schodiskom.

Stavby v projekte MARGARÉTKY sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu kategórie „A“. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať