2020 Rodinné domy Borovce

Projekt Borovka

Štýlová radová zástavba Borovka ponúka obyvateľom moderné bývanie z kvalitných materiálov aj peknými výhľadmi. Obec Borovec, v ktorom sa projekt nachádza, je vzdialený len 7km od kúpeľného mesta Piešťany, 22km od Hlohovca a 30km od Trnavy. Tvorí ho osem 4-izbových murovaných rodinných domov v sume od 119.000 EUR.

Pre každý rodinný dom sú vyhradené 3 parkovacie miesta vydláždené zámkovou dlažbou.

borex.sk/borovka

Výhody

Projekt Borovka sa nachádza pri parku a jeho lokalita (obec Borovec) sa vyznačuje príjemnou atmosférou, prírodným zátiším a komplexným občianskym vybavením.

Každý rodinný dom zástavby BOROVKA má praktickú dispozíciu funkčne rozdelenú na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí. Každý rodinný dom má vlastnú obvodovú zvukovo-izolovanú stenu oddelenú diletáciou. Prvé poschodie tvorí vstupná chodba, technická miestnosť s toaletou a umývadlom, kuchyňa s obývacou miestnosťou, ktorá nadväzuje na exteriér. Poschodia sú vzájomne prepojené schodiskom. Druhé poschodie ponúka tri spálne a šatník s dostatkom priestoru pre rodinu. Kúpeľňa disponuje priestorom na vaňu, sprchový kút, druhú toaletu a umývadlo.

Z Borovky sa ľahko dostanete na diaľnica D1- napojenie z Piešťan, Hlohovca alebo Nového Mesta nad Váhom.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať