PRÚDY SEREĎ
ponuka 2i a 3i bytov
od 94.900,-eur
výjazd na R1

Ponúkame na predaj 2i a 3i byty v komornom rezidenčnom projekte v meste Sereď. Projekt v celkovom počte 15 bytov, pozostáva z troch dvojpodlažných dvojdomov. Každý dvojdom sa člení na „Rodinný dom typ A“, s tromi bytovými jednotkami a „Rodinný dom typ B“ s dvomi bytovými jednotkami. Byty disponujú úžitkovou plochou od 42,24m2 do 73,95m2. 

Technický popis stavby

NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY- základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál 300mm a 250mm. Priečky sú z tehál hr. 115mm.
STROPY A STRECHA– steny 1. NP sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený železobetónový strop. Steny 2. NP sú ukončené železobetónovým vencom, strop je betónový, zateplený izoláciou 400 mm. Svetlá výška stropov je minimálne 2600mm. Podhľad je ukončený omietkami.
VÝPLNE OTVOROV- Všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové (farebné prevedenie z vonku antracit a z vnútra biele). Okná a dvere sú z trojskla.
ÚPRAVA STIEN- vnútorné steny sú z jednovrstvovej vápenno-ceme

 

ntovej omietky. Obvodové murivo je upravené vonkajšou silikónovou omietkou a zateplené tepelnou izoláciou o hrúbke 200mm.
VYKUROVANIE A ROZVODY– Vykurovanie je zabezpečené elektrickými odporovými drôtmi s reguláciou teploty v každej izbe samostatne. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou ,,čokoládkou´´ svietidlá nie sú zahrnuté v cene), a bleskozvod.
VONKAJŠIE ÚPRAVY– bez terénnych úprav a predného oplotenia pozemku. Vyhotovenie zámkovej dlažby na šírku vchodu, parkovacích státí .
Video vrátnik, fotovoltarika , predpríprava na žalúzie a klimatizáciu.

Lokalita
Projekt je situovaný presne medzi mestskými časťami Horný a Stredný Čepeň, v polyfunkčnej urbanistickej zóne „PRÚDY“. Mesto Sereď sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou aká k mestu patrí, taktiež ponúka aj množstvo spôsobov ako možno tráviť voľný čas. Rieka Váh, ktorá preteká mestom, otvára dvere do sveta vodných športov, alebo aj vášnivým rybárom. Mesto zastrešuje mnoho športových združení, ale aj milovníci kultúry si prídu na svoje. Zo Serede sa napojíte je napojenie na rýchlostnú cestu R1 otázka pár minút. Galanta je vzdialená od Serede 15km a Trnava 20km.

 

Občianska vybavenosť

Päť minút autom materská a základná škola.

Zastávka autobusu 500 m. 

V blízkej budúcnosti je v danej lokalite plánovaná výstavba kompletnej občianskej vybavenosti. Nebude chýbať polyfunkčná budova s potrebnými službami a obchodmi.

Taktiež v tesnej blízkosti vyrastie športové centrum. 

Fotogaléria tu

 

Čakajte prosím...


realitný maklér

Tomáš Andel

realitný maklér

Karol Zachar

Mám záujem