2020 Rodinné domy Bratislava

Rezidencia Hradská

Developerský projekt REZIDENCIA HRADSKÁ zahŕňa výstavbu 4 dvojpodlažných dvojdomov vrátane vybudovanej kompletnej infraštruktúry a 2 parkovacích miest prislúchajúcich ku každému domu.

Ak hľadáte kombináciu zelenej oázy s pokojom domova, v susedstve Ružinova vyrastá náš projekt.  Je umiestnený na začiatku mestskej časti Bratislava – Vrakuňa, v pokojnom a príjemnom prostredí, obklopený rodinnými domami. Ide o jedinečnú ponuku, ktorá spĺňa podmienku zeleného prostredia, štýlu aj príjemnej atmosféry.

Veľmi pozitívnou vlastnosťou projektu je oddelené parkovisko pre návštevy a oplotenie celého areálu s bránou na elektrické otváranie. Aj vďaka tomu nájdete v dome nerušený oddych a bezpečné útočisko pre vašu rodinu.

V ponuke máme šesť 4-izbových domov so záhradou aj terasou a jeden 4 izbový dom so záhradkou, terasou aj balkónom. Okrem toho Rezidencia Hradská ukrýva aj dva trojizbové byty – jeden z bytov má svoju vlastnú záhradku aj s terasou a druhý z bytov má veľký priestranný balkón.

rezidenciahradska.sk

Výhody

Výborná lokalita = spokojné bývanie Jedným z najväčších plusov je lokalita domov, ktorá prináša množstvo výhod. Každý dom, ktorý je súčasťou Rezidencie Hradská stojí v tesnom susedstve Ružinova na Hradskej ulici vo Vrakuni, čo znamená len na skok do centra Bratislavy. Avšak hlučnej a uponáhľanej Bratislavy sa báť nemusíte. Dom je situovaný na začiatku mestskej časti Bratislava a je obklopený ostatnými rodinnými domami, v príjemnom a pokojnom prostredí. Prostredie je vytvorené kombináciou prírodných materiálov a zelene, pripomínajúce pobyt v parku.

Okolie projektu ponúka pestrú a kompletnú občiansku starostlivosť. Nájdete tu neobmedzenú zábavu a možnosti trávenia voľného času pri Malom Dunaji, v blízkom lesoparku alebo okolitých reštauráciách a kaviarňach.

Jednou z výhod je aj doprava, ktorá ponúka obojstrannú MHD vzdialenú len niekoľko metrov od vášho nového bývania. Lokalita tiež ponúka možnosť využívať vlakové spojenie RegioJet zo železničnej stanice Bratislava – Vrakuňa. Na bratislavskú Hlavnú stanicu sa dostanete za cca 15 minút.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať