2020 Pozemky Cífer - Pác

Slnečné pozemky

Miesto, ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie sa nachádza práve v projekte Slnečné pozemky.

Projekt pozostáva zo 139 stavebných pozemkov pre rodinné domy. Nachádza sa v obci Cífer v miestnej časti Pác. Dynamicky sa rozvíjajúca lokálna samospráva Cífer je najväčšou obcou v Trnavskom okrese, čo ju predurčuje k nadštandardnej kvalite bývania s občianskou vybavenosťou a elegantným dopravným napojením do Trnavy aj Bratislavy. Nájazd na diaľnicu D1-Blatné je len 10 min. cesty autom od vášho budúceho domova. V obci Cífer sa nachádza železničná stanica ako aj autobusová stanica. Miestna časť Pác dokonca ponúka rekreačné stredisko spolu s kúpaliskom.

slnecnepozemky.sk

Výhody

Hľadáte miesto ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie? V projekte Slnečné pozemky v obci Cífer, Pác si vyberiete to pravé. Dynamicky sa rozvíjajúca lokálna samospráva Cífer je najväčšou obcou v Trnavskom okrese, čo ju predurčuje k nadštandardnej kvalite bývania s občianskou vybavenosťou a skvelým dopravným napojením do Trnavy aj Bratislavy.

Benefitom lokality Slnečných Pozemkov v oblasti zdravotníctva je detský lekár, praktický lekár, zubný lekár a lekáreň. Rodiny s deťmi nepochybne poteší materská škola, základná škola a umelecká škola. Športové vyžitie je rozsiahlo zastúpené tenisom (4x antukový kurt s osvetlením + trenažér), šachom, jogou, posilňovňou, futbalovým, hádzanárskym klubom a športovou halou.

Nájazd na diaľnicu D1-Blatné je len 10 min cesty autom od vášho budúceho domova. V obci Cífer sa nachádza železničná stanica ako aj autobusová stanica.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať