2020 Rodinné domy Bernolákovo

Sun Garden

SUN GARDEN predstavuje projekt ucelenej výstavby radových rodinných domov v obci Bernolákovo. Projekt je situovaný v novovybudovanej štvrti rodinných domov v južnej časti obce. Základnou a hlavnou myšlienkou projektu je ponúknuť za rozumnú cenu kvalitné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do Bratislavy.

SUN GARDEN ponúka celkovo 12 štvorizbových domov, ktoré sa vyznačujú použitím kvalitných materiálov. Všetky objekty sú v rámci dvoch podlaží funkčne rozdelené na dennú a nočnú časť.

Pozrieť viac

Výhody

Projekt SUN GARDEN je situovaný v dynamicky sa rozvíjajúcej obci, ktorá patrí k vyhľadávaným lokalitám – najmä vďaka jej občianskej vybavenosti a dostupnosti.

Domy určené mladým ľuďom sú riešené ako dvojdomy, trojdomy a štvordomy rôznych veľkostí. Svieža architektúra a cenová dostupnosť zodpovedá požiadavkám rodín s deťmi, ktoré hľadali pohodlie a výhody rodinného domu blízko Bratislavy. Navyše jeden z domov je realizovaný ako polyfunkčný objekt, okrem bytu slúži ako kaviareň.

Jednou z vlastností SUN GARDEN je tiež dobrá dostupnosť (20 min. autom do centra Bratislavy, 10 min. do Senca, 12 min. do Pezinka). Vhodnou alternatívou presunu z aj do obce je autobusová, ale najmä vlaková doprava.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať