2017 Byty Trnava - Modranka

Štvorlístok

Komorné bývanie v štyroch nízkopodlažných bytových domoch s počtom 77 bytových jednotiek s balkónmi, loggiami, terasami či predzáhradkami. To charakterizuje projekt Štvorlístok, v ktorom sa nachádza až 400m2 vyhradených pre obchodné prevádzky.

Bývanie v mestskej časti Modranka sa vyznačuje výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Štvorlístkom sa vraciame k tradícii malého počtu bytov v bytovom dome, kde žije komunita, ktorá nie je anonymná, ale vytvára si spoločné vzťahy a príjemné prostredie pre život. Rozhodnutie rešpektovať výnimočný charakter lokality vilovej a záhradkárskej štvrte sme pretavili do nízkopodlažnej zástavby s veľkorysým pozemkom so záhradkami.

Hodnota vášho nového bývania je pre nás rovnako dôležitá, ako jeho príjemná atmosféra, preto sme pri výbere materiálov kládli dôraz na ich špičkovú kvalitu. Pohodlie je pre nás samozrejmosťou, preto je súčasťou každého bytového domu výťah.

Na problémy s parkovaním môžete zabudnúť. Projekt je navrhnutý tak, aby zabezpečil dostatok parkovacích miest všetkým jeho obyvateľom.

stvorlistok.eu

Výhody

Príjemná lokalita satelitnej obce Trnavy ponúka rodinám komorné bývanie v nádhernom prostredí s výbornou dostupnosťou. Projekt vás poteší nádhernými dispozíciami so záhradou či terasou, ktoré uspokoja vašu túžbu po modernom, funkčnom bývaní v pokojnej lokalite neďaleko od mesta.

Mestská časť disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – potraviny, základná škola s materskou školou, športoviská, cyklotrasy, MHD, pošta a mnoho ďalšieho.

Štvorlístok sa pýši výbornou dopravnou dostupnosťou na hlavnú Sereďskú ulicu, ako aj diaľničný privádzač do Trnavy a diaľnicu D1 a R1. Cestovanie do práce, či školy nebude najmenší problém.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať