1 izbový byt v novostavbe

Predaj 83 000€

1 izbový byt v novostavbe v Trnave, kompletne zariadený, na predaj.

Realitná kancelária Neoreal Vám prináša možnosť získať úplne nový byt v novostavbe MIKO v Trnave. Byt je dokončený do štandardu a predáva sa kompletne zariadený! V cene je všetok nábytok, vstavaná skriňa, elektrospotrebiče – nie len zabudované, ale aj volnostojace ako chladnička alebo mikrovlnka.

Byt má výmeru 28 m2 plus väčší 3,5 m2. Nachádza sa na treťom podlaží zo šiestich s krásnymi výhľadmi.

Bytový dom je bezbarierový a disponuje všetkými výhodami moderného bývania. Je to novostavba, spĺňajúca najnovšie štandardy vrátane bezbarierového vstupu, veľkých francúzkych okien s trojsklom, nízkymi mesačnými nákladmi, moderná a funkčná dispozícia, atď.

Novostavba MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že nebudete musieť zakaždým prechádzať Trnavou a vyhnete sa tak aj prípadným dopravným zápcham. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta (5 minút autom), železničná a autobusová stanica, či nemocnica(všetko 3 zástavky autobusom).

Priamo vedľa bytového domu MIKO je veľký supermarket, kde kúpite prakticky všetko a tiež je v susedstve jedno z najväčších fitness centier v Trnave.

Sídlisko Linčianska čakajú navyše v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane modernej nákupnej zóny (ktorá vyrastie v tesnej blízkosti bytového domu MIKO), oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia zanedbaných budov a výstavba nových bytov.

Do bytu je zavedený prostredníctvom optického pripojenia vysokorýchlostný internet a digitálna televízia až od 4 poskytovateľov.

Súčasťou bytového komplexu je aj pekný vnútroblok s fontánkou a výsadbou okrasných rastlín a taktiež s detským ihriskom.

Vďaka všetkým týmto a aj ďalším výhodám veríme, že si toto nové bývanie zamilujete a budete sa v ňom cítiť skutočne doma.

Byt je vhodný aj na investíciu, vieme Vám po kúpe nájsť aj nájomníka za 450 eur mesačne.

Byt je za cenu 83.000 eur.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?