1i byt s možnosťou PREROBENIA NA 2i BYT

Predaj 94 900€

Ponúkame na predaj 1i byt v pôvodnom stave, vo vyhľadávanej lokalite Družba, ktorý disponuje nadštandardnou úžitkovou plochou 50,22m2. Vďaka nadrozmernej úžitkovej ploche, sa budúcemu vlastníkovi naskytuje možnosť prerobenia z 1i na 2i byt. Byt je situovaný v bytovom dome na 9.poschodí s panoramatickým výhľadom na mesto Trnava, o to krajším v poobedných hodinách, keďže byt je orientovaný na západnú svetovú stranu.

3D prehliadka

Dispozícia bytu
Vstupnou chodbou sa po ľavej strane dostávame do komôrky, ktorá poslúži ako úložný priestor. Ak by sme vykročili z chodby vpred, prídeme do spálne. Spálňa je oddelená s výstupom na balkón. Kúpelňa a WC sú samostatné.

Lokalita
Sídlisko Družba je jednou z najvyhľadávanejších lokalít v Trnave. V blízkosti je nadštandardná občianska vybavenosť. Neďaleko sa nachádza supermarket ako Kaufland, Lidl a o niečo ďalej Tesco. Poliklinika Družba je len pár minút peši.
Od polikliniky pokračovaním po lávke, ktorá spája Družbu a centrum mesta sa dostanete do úplného centra krátkou prechádzkou. Parkovanie je bezproblémové na verejnom sídliskovom parkovisku aj vo večerných hodinách.

Cena nehnuteľnosti je 94.900 EUR

Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?