2i byt na Donovaloch s unikátnym výhľadom na Veľkú Fatru

Predaj 274 900€

Ponúkame na predaj veľký 2i byt s nadštandardnou úžitkovou plochou 91m2. Byt je situovaný na hornatom teréne priamo v lyžiarskom stredisku Donovaly v bytovom dome Triangel.

3D prehliadka

Dispozícia nehnuteľnosti
Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, v ktorej je vsadená zrkadlová skriňa. WC je samostatné, tak ako aj kúpeľňa, v ktorej je sprchový kút. Spálňa je kompletne zariadená vrátane manželskej postele a disponuje taktiež množstvom úložného priestoru. Priestrannosť spálne znásobuje vysoký strop, kde sa naskytuje možnosť dostavania loftového medziposchodia. Na celej podlahe spálne je položený príjemný koberec s dlhým vlasom. Ten istý koberec sa nachádza aj v obývacej izbe. Obývacia izba je pekne presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám, z ktorých je každý pohľad zážitkom. Vidieť až na vrcholy okolitých kopcov Veľkej Fatry. Majiteľ si dal záležať na zladení každého detailu nábytku, vrátane originálnych kúskov. Jedným z nich je sedenie v jedálenskom kúte, ktoré je z masívneho dreva. V byte sa nachádza praktická kuchyňa pre prípad, že by ste dostali kuť na domácu kuchyňu. Ku komfortnému užívaniu bytu prispeje aj elektrické kúrenie, ktoré je ovládateľné na diaľku. K bytu prislúcha pivničná kobka a garážové státie.

Lokalita
Bytový dom sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Donovaly, len pár krokov od zjazdovky. Všeobecne lokalita je známa veľkým množstvom voľnočasových aktivít. Donovaly sú atraktívne nielen pre zimné športy ako lyžovanie, ale aj skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Paraglidingoví nadšenci sa môžu vyviesť lanovkou na Novú hoľu, z ktorej si užijú prelet nad Donovalmi. V blízkosti sa nachádza Skanzem Vlkolínec, ktorý patrí do svetového dedičstva UNESCO. Neďaleko sú obľúbené kúpele Brusno. Priamo na Donovaloch sa nachádza množstvo reštaurácií, kde si nielen milovníci bryndzových halušiek prídu na svoje.

Cena nehnuteľnosti je 274.900,-EUR vrátane DPH (je možný odpočet DPH)

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk

Donovaly

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?