2i mezonetový byt v Piešťanoch

Predaj 119 900€

Ponúkame na predaj veľkometrážny mezonetový 2i byt o výmere 76,09m2. Byt je situovaný na 4.p v bytovom dome, v Piešťanoch na pokojnej Čachtickej ulici.

3D obhliadka

Dispozícia bytu
Byt sa rozprestiera na dvoch podlažiach. Prízemie je využívané ako denná časť. Zo vstupnej chodby sa dostávame do samostatného WC. Ďalej ak kráčame po chodbe dostaneme sa do priestrannej obývacej izby. Obývacia izba je čiastočne prepojená s kuchyňou. Kuchyňa disponuje komplet vstavanými spotrebičmi a v jednej časti je jedálenský kút s jedálenským stolom. V obývačke je strešný balkón, ktorý pridáva bytu vzduch, svetlo a fantastický výhľad na okolie. Po schodoch, ktoré sú v obývacej miestnosti sa dostávame na druhé podlažie. V tejto časti sa nachádza spálňa a kúpeľňa s vaňou.

Lokalita
Piešťany sú európskym kúpeľným mestom s nespočetne veľa možnosťami na oddych a relax. V okolí sa nachádzajú turistické cesty, vyhliadky a golfové ihrisko na kúpeľnom ostrove.
Taktiež čo sa týka pracovných možností, mesto a okolie ponúka množstvo príležitostí. Lokalita v ktorej sa byt nachádza je pokojná, hneď pri Váhu, do centra sa dostanete za 20min. Pešou chôdzou a na kúpeľný ostrov 30min.

Cena nehnuteľnosti je 119.900 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk

Piešťany

Lokalita

Čachtická

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?