3i byt v príjemnom prostredí plnom zelene na ulici Generála Goliana

Predaj 117 900€

Ponúkame na predaj 3i byt s podlahovou plochou 67m2. Byt je situovaný v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Generála Goliana, v mestskej časti Linčianska, na 3.poschodí. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli menené pôvodné okná za plastové, zateplenie a fasáda, stúpačky, vchod aj kamerový systém.

3D obhliadka

Dispozícia
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly, do ktorej sa dostávame cez bezpečnostné dvere.
Ďalej pokračujeme do chodby, z ktorej prechádzame do zvyšku bytu. Samostatné WC, samostatná kúpeľňa v ktorej je umiestnená vaňa. Jadro bytu je pôvodné z umakartu. Ak pokračujeme ďalej, dostávame sa do obývacej izby, v ktorej je veľká vstavaná skriňa a z obývačky je vstup na loggiu. Ďalej sa v byte nachádza detská izba, kuchyňa a spálňa. K bytu prislúcha plechovo murovaná pivničná kobka.

Lokalita
Lokalita v ktorej sa byt nachádza disponuje množstvom stromov, taktiež je veľmi pokojná vďaka umiestneniu v centre sídliska a nie pri hlavnej ceste . Hneď za bytovým domom je lokálne námestie, kde nájdete základnú občiansku vybavenosť ako je pošta, potraviny, lekáreň, aj bilingválnu školu BESST.
Neďaleko sa nachádza CKD Market s tovarom všehodruhu. Autobusová zástavka a hlavná stanica je vzdialená 20 min. chôdze. Z hľadiska logistiky je lokalita zaujímavá, pre výjazd na diaľnicu na všetky kľúčové smery ako Bratislava, Nitra, Žilina, výjazd je otázkou pár minút. Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie počas celého dňa.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 117.900 €

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

Generála Goliana

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?