4i rodinný dom typu bungalov

Voľný 269 900€

Dispozícia domu

Ide o 4i rodinný dom typu bungalov, s úžitkovou plochou 103,94m2.

Po vstupe do zádveria domu sa dostanete do šatníka a kúpeľne. V kúpeľni sa nachádza WC, umývadlo, práčka a kondenzačný kotol. Ďalej zo zádveria prechádzame do otvoreného priestoru, ktorý reprezentuje kuchyňu spojenú s jedálňou a obývacou izbou. Kuchyňa je kompletne zariadená vrátane vstavaných spotrebičov. Jedálenský kút a obývacia izba taktiež disponujú kompletným vybavením. Z kuchyne je prístup do komory. V obývačke je predpríprava na krb a je z nej priamy prechod na terasu. Rodinný dom disponuje tromi zariadenými spálňami. V dome je druhá kúpeľňa, kde je sprchový kút, vaňa a WC.

Vykurovanie domu je kotlom a podlahovým kúrením.

Exteriér

Výmera pozemku je 710m2. Za domom je terasa, na ktorú je prístup rovno z obývacej izby.

Podlaha terasy je z časti z dreveného materiálu a z časti exteriérová dlažba. Na pozemku je vŕtaná studňa, napojená na zavlahovací systém trávnika.

Dom vrátane pozemku je chránený trojzónovým alarmom, zvlášť kódovanie pre RD, zvlášť záhradný dom a zvlášť exteriér (infrazávory). Okolie pozemku, RD a záhradný dom monitoruje 8 digitálnych kamier zn. Hikvizion 3MPX.

Pred domom je parkovacia plocha zo zámkovej dlažby  pre tri autá.

Záhradný dom s altánkom

Záhradný dom je jednopodlažná, nepodpivničená stavba s pristaveným altánkom, zastrešená sedlovou strechou. Zastavaná plocha 40 m2. Rozvod elektro je napojený z jestvujúcich rozvodov RD. Kúrenie je elektrické, klimatizačnou jednotkou umiestnenou na stene. Rozvod vody je napojený zo studne, nachádzajúcej sa na pozemku.

Záhradný dom je ponúkaný v rátane zariadenia.

Altánok je pred poveternostnými vplyvmi chránený celoplošným presklením, ktoré sa dá odsunúť. Kúrenie v zime je riešené plynovou lampou a klimatizačnou jednotkou.

Lokalita

Obec Voderady ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. Lokalita je skvelá aj z hľadiska logistiky, dopravné napojenie na D1. Doprava do kľúčových miest je otázkou niekoľkých minút. Trasa Voderady- Trnava 15min., Bratislava 35min., Senec 15 min. autom.

Pohorie Malé Karpaty sa nachádza neďaleko obce. Pre nadšencov turistiky, cykloturistiky alebo rôznych aktivít spojených s prírodou sú Voderady skvelým východiskovým bodom.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 269.900.-EUR

Voderady

Lokalita

Pozemok

710m2

Studňa

Vŕtaná

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

Rodinný dom so záhradou v top loka...

249900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

2i holobyt s parkovacím státím

79900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný ...

179900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku