Čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Ružindol

Voľný 179900€

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom o výmere 284m2, ktorý stojí na rozľahlom pozemku s rozlohou 800m2 v obci Ružindol.

Dispozícia rodinného domu
Rodinný dom sa rozkladá na troch podlažiach

 •  Pivnica
 • Prízemie
 • Poschodie

3D obhliadka

Pivnica s plochou 61m2 je v tomto prípade plnohodnotné podlažie, ktoré súčasní majitelia využívajú ako dennú časť domu. Nachádza sa tu kuchyňa s jedálenským kútom, komorou, ktorá slúži na sklad potravín, kompletne zariadená práčovňa vrátane vane, práčky a regálového systému na ukladanie prádla. Ďalej sa na tomto podlaží nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom (menený v r.2018), obývacia miestnosť.
Prízemie sa rozprestiera na 155m2, kde nájdete dve zariadené izby, jedna z nich disponuje vstavaným šatníkom a jedálenský kút. V časti jedálenského kúta je predpríprava na prestavbu na kuchyňu. Na prízemí sa taktiež nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.
Poschodie o veľkosti 68m2 disponuje tromi nepriechodnými izbami, WC s kúpeľňou kde je príprava na sprchový kút walk in. Z chodby je prístup na balkón.
V rodinnom dome boli osadené plastové okná v 2017. Na prízemí je garáž, ktorá aktuálne slúži ako úložný priestor.

Lokalita
Ružindol leží medzi väčšími mestami ako Trnava (9km), Pezinok (23km)a Modra (16km). Okrem toho obec disponuje kompletnou, až nadštandardnou občianskou vybavenosťou.
Obec nie je zaujímavá len svojou polohou a občianskou vybavenosťou, ale aj spoločenským životom, ktorý Ružindol svojim občanom ponúka.
Počas celého roka obec Ružindol žije bohatým kultúrnym a športovým životom. Obec je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty, každoročne sa tu konajú plesy, majálesy a v neposlednom rade športové akcie ako volejbalový turnaj, turistické pochody a mnoho ďalších športových a kultúrnych akcií.

Cena nehnuteľnosti je 179.900,- EUR

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
+421 911 147 939
andel@neoreal.sk

Ružindol

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať  Nenašli ste čo ste hľadali?

  Novinka

  Rodinný dom so záhradou v top loka...

  249900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  2i holobyt s parkovacím státím

  79900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  Čiastočne zrekonštruovaný 3i bauri...

  133900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku