Dizajnový 2i byt v novostavbe Porta na Halenárskej ulici

Predaj 224 900€

Ponúkame na predaj dizajnový 2 – izbový byt kompaktnej rozlohy (55,5m2) a dobre riešenej dispozície. Situovaný je v novostavbe projektu Porta na Halenárskej ulici, považovanej za gastronomickú mekku Trnavy. Byt je kompletne zariadený a interiér bol navrhovaný interiérovým dizajnérom do posledného detailu, pre náročného klienta.

Dispozícia bytu
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde je umiestnená elegaantná skriňa. Na jednej strane je samostatné WC a na druhej strane je kúpeľňa. Veľkou výhodou kúpeľne je, že sa v nej nachádza aj vaňa, aj sprchovací kút. Kompletne zariadená kuchyňa vrátane všetkých vstavaných spotrebičov je spojená s obývacou izbou. Medzi týmito dvomi priestormi je jedálenský kút, z ktorého pri vychutnávaní si dobrého obedu máte výhľad na veľkú TV. Z obývacej miestnosti je vstup na balkón (3,61m2), tak isto je vstup na balkón aj zo spálne. Na oknách sú exteriérové elektrické žalúzie, taktiež je v byte ja klimatizácia. Pohodlné parkovanie zabezpečí parkovacie státie v podzemnej garáži a množstvo úložného priestoru zasa pivničná́ kobka (3,5m2).
Lokalita
Lokalita, v ktorej je projekt situovaný, je zaujímavá pre ľudí ktorí chcú žiť v centre a využívať výhody ktoré centrum mesta ponúka. Na dosah ruky je OC Aréna, kde nájdete všetky potrebné služby od bánk až po kino, reštaurácie. Historické centrum mesta s množstvom kaviarní, barov, ale aj kultúrnych podujatí, ktoré sa konajú sú doslova 5min. od bytu. Aj keď sa projekt Porta nachádza v centre Trnavy, nenarúša charakter pokojného bývania.

Cena za nehnuteľnosť je 224.900.-EUR

V prípade otázok, alebo záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Ivana Horváthová
0902 609 359
horvathova@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

Halenárska

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?