Dvojdom s predzáhradkou

Voľný 119900€

Hľadáte viac priestoru ako v bežnom byte, ale zasa nepotrebujete nutne záhradu? Čo by ste povedali na poschodový dvojdom s mini predzáhradkou v najlepšej lokalite Voderád? V dome budete mať až 100m2 životného priestoru plus 26.5m2 predzáhradku plus pozemok na jedno parkovacie miesto.

Je tiež možné parkovať aj klasicky na ulici. Toto všetko môže byť Vaše za cenu 2-izbového bytu v Trnave.

Priamo v centre Voderád, býva možnosť kúpiť novostavbu prípadne pozemok naozaj minimálna. Teraz máte príležitosť získať dom priamo v najatraktívnejšej lokalite Voderád, za bezkonkurenčnú cenu.

Dom je zhotovený z poctivej tehly, disponuje podlahovým kúrením, kotlom, použité sú sadrové omietky, okná sú izolačné trojsklá, nahodené budú zástrčky, vypínače, pripravené budú potrebné vývody na vodu, svetlá a podobne. Podlahy budú ukončené betónovým poterom. Ak stihnete rýchlo zareagovať a dom si zarezervujete, je možnosť aj úpravy dispozície zdarma.

Dvojdomy sú od seba oddelené dvomi stenami, čiže každý dom má samostatnú stenu, navyše je medzi nimi špeciálna izolácia, aby sa okrem zvukov, neprenášali ani prípadné otrasy. Vo Vašom novom dome tak bude mať okrem pohody aj naozastné súkromie, na rozdiel od bytov.

Dom je možné podľa individuálnej dohody dokončiť aj do štandardu.

Dom sa nachádza v srdci Voderád, v tesnom susedstve máte reštauráciu, krásne nové a moderné detské ihrisko, poštu, kostol, krčmu, potraviny, prípadne ďalšie obchodíky. A samozrejme stále to máte blízko na dialnicu, odkial sa dostanete do Trnavy za 10 minút.

Dom bude dokončený koncom októbra 2020. Je to jediný dom, ktorý bude dokončený v tomto termíne.

Voderady

Lokalita

Výmera

125 m²

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?