Investičná príležitosť v podobe pozemku!

Predaj 0€

Investičná príležitosť! Chcete byť monopolnou polyfunkciou v husto obývanej bytovej zóne?
Neoreal prichádza s neopakovateľnou ponukou investičnej príležitosti, ktorá nesie podobu pozemku pre stavbu polyfunkcie, respektíve obchodných priestorov v obci Hviezdoslavov.

Vďaka Vám vznikne monopolný obchodný priestor, ktorý sa nachádza v lokalite, v ktorej je aktuálne postavených 100 bytových jednotiek a plánuje sa dostavať ďalších 150. Cez cestu sa nachádza ďalšie množstvo bytových jednotiek, respektíve obyvateľov, ktorí sú Vašimi budúcimi klientmi a zákazníkmi. V strede medzi bytovými jednotkami sa bude nachádzať Vaša polyfunkcia, ktorá bude tvoriť množstvo obchodných priestorov na predaj alebo prenájom. V tesnej blízkosti sa nachádzajú dva veľké developérske projekty, respektíve bytové výstavby a to projekt Hviezdne bývanie 1 a tesne pri ňom sa nachádza projekt Slnečné záhrady. Podotýkame, že v okolí sa nenachádzajú žiadne obchodné priestory ani polyfunkcia!

Objekt sa nachádza na území v obci Hviezdoslavov v okrese Dunajská Streda. Pozemok je o výmere 4000 m2 a je pripravený na stavbu.

Polyfunkcia je primárne určená pre obchodné priestory a sú vhodné najmä prevádzky ako potraviny, lekáreň, lekári, kaviarne, reštaurácie, detské centrá, kozmetické salóny a teda všetky služby pre obyvateľov bytových jednotiek.

Tým, že v okolí sa nenachádza žiaden obchodný priestor, budete jedinou a monopolnou polyfunkciou v okolí. Je to jedinečná a neopakovateľná investičná aj podnikateľská príležitosť.

Ponúkame Vám celý návrh s projektom aj s vybavením stavebného povolenia. Pozitívom je príjemný a ochotný prístup obce a stavebného úradu pre výstavbu.  Ponúkame Vám aj ústretovosť, aby sa Vám všetky formálne záležitosti vybavili čo najrýchlejšie a Vy ste už čoskoro mohli obyvateľom ponúknuť jedinečné obchodné priestory.

Práve naša investičná príležitosť v podobe pozemku môže byť pre Vás tou najvhodnejšou a najvýhodnejšou. Ponúkame Vám celý rad možností ako s touto príležitosťou naložiť.

Veríme, že sa rozhodnete práve pre tento objekt a Vaše podnikateľské plány sa rozšíria o novú investičnú a monopolnú príležitosť.

Výmera pozemku : 4000 m2

Cena : dohodou

Hviezdoslavov

Lokalita

Výmera

4000 m2

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?