Klimatizovaný 2i byt s balkónom

Predaj 107 900€

Ponúkame na predaj 2i byt s úžitkovou plochou 44,75m2. Byt je situovaný v bytovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 2007, na 2.NP., v obci Most pri Bratislave, na ulici Milana Rastislava Štefánika.

3D prehliadka

Dispozícia bytu

Byt je orientovaný na juhozápadnú svetovú stranu. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, spojenej kúpeľne s WC, kde bol menený sprchový kút za nový. Ďalej sa v byte nachádza spálna a obývacia izba prepojená s kuchyňou. Z obývacej izby je vstup na z oboch bočných strán zabezpečený balkón a zastrešený balkón. V byte zostáva vstavaný nábytok, tak ako aj nábytok na chodbe. Ďalšie kúsky nábytku majitelia ponechajú/zoberú po vzájomnej dohode. Na všetkých oknách je menené tesnenie, taktiež sú nainštalované sieťky, interiérové a manuálne exteriérové žalúzie. Byt disponuje klimatizáciou. Parkovacia plocha je pred bytovým domom, parkovacie státia nie sú vyhradené.

 

Lokalita

Lokalita je zaujímavá z pohľadu dostupnosti do okolitých miest, ale hlavne do hlavného mesta. Bratislava 14km, Senec 20km a Pezinok 22km. V Moste pri Bratislave je nadštandardná občianska vybavenosť, ako materská škola, základná škola, zdravotné stredisko a mnoho ďalších služieb, ktoré potrebuje každý obyvateľ k plnohodnotnému životu v obci. Samotná obec ponúka množstvo variant ako využiť voľný čas, napríklad prechádzka k Zelenej Vode, alebo popri Malom Dunaji, ktorý preteká cez obec.

 

Cena za byt je 107.900 eur.

 

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.

Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

 

Tomáš Andel

+421 911 147 939

andel@neoreal.sk

Most pri Bratislave

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?