Kompletne zariadený rodinný dom na veľkorysom pozemku

Predaj 449 900€

Ak hľadáte priestranné bývanie pre vašu rodinu, neprehliadnite našu ponuku kompletne ZARIADENÉHO 5 izbového rodinného domu.

LOKALITA

Atraktívny rodinný dom v obci Šúrovce. Okolie ponúka dobrú dopravnú dostupnosť, základnú vybavenosť, reštauráciu a základnú školu s materskou školou v pešom dosahu.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Kompletne zariadená 3 ročná murovaná stavba s dvoj-garážou je osadená na veľkorysom pozemku. Vstup je riešený el. bránou a pred garážou sa nachádzajú vydláždené parkovacie státia. Dispozične pozostáva z dennej a nočnej časti predelenej obslužnou chodbou, technickou miestnosťou s práčkou a sušičkou, samostatnej toalety, kúpeľne s toaletou, vaňou a sprchovým kútom. Nočnú časť tvorí rodičovská spálňa a tri detské izby situované najďalej od obývacej miestnosti. Denná časť pozostáva z priestrannej kuchyne a dizajnovej obývacej časti. Z obývacej miestnosti vystúpite na krytú terasu. Letné dni si môžete vychutnať v krytom bazéne.

Hosťovský domček s garážou sa nachádza v zadnej časti pozemku. Pozostáva z dennej miestnosti a kúpeľne s toaletou. Súčasťou s množstvom zelene je i zasklený záhradný altánok s krbom.

– Pozemok 1 607 m2
– Podlahová plocha domu 215 m2 + garáž a dom pre hostí
– Hosťovský dom s garážou a pivnicou
– Tehla 44 cm
– Plynový kotol + podlahové vykurovanie
– Hliníkové okná 3 Sklo
– Klimatizačné jednotky
– Alarm s kamerovým systémom
– Krytý bazén 27 m2
– Kompletné zariadenie

Šúrovce

Lokalita

Vybavenie

kompletné

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?