Moderný rodinný dom v Zelenči

Voľný 349 900€

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Zelenči, s úžitkovou plochou 181,48.m2, na pozemku o rozlohe 651m2. Steny Ytong, zateplenie polystyrén, škridla zn. Bramac.

Dispozícia

Rodinný dom sa rozkladá na dvoch podlažiach. Prvé podlažie slúži prevažne na denné využívanie. Po vstupe do zádveria, Vás chodba zavedie do jednej z izieb, ktorá aktuálne slúži ako pracovňa.

Kúpeľne s WC a technickej miestnosti.

Ďalej sa na chodbe nachádza schodisko na druhé nadzemné podlažie. Ak ešte budeme pokračovať na prízemí, dostaneme sa do otvoreného priestoru, ktorý predstavuje kuchyňu, jedálenský kút a obývaciu izbu s krbom. Z obývacej izby je vstup na krásnu krytú terasu so sedením, ktorú je možné kompletne uzatvoriť a využívať ako zimnú záhradu.

Súčasťou domu je garáž, s prechodom do domu. Za garážou je technická miestnosť, taktiež prechod z garáže a nachádza sa tam umývadlo a WC.  V dome je predpríprava na klimatizáciu.

Druhé podlažie slúži obyvateľom domu ako nočná časť. Nachádzajú sa tu dve izby, obidve so vstavanými skriňami a z každej je prístup na balkón. Na chodbe sa nachádza kúpeľňa a oddelené WC. Súčasťou spálne je šatník. Zo spálne je prístup taktiež na balkón. Extra úložný priestor nájdete v podkroví.

Vykurovanie plynovým kotlom zn. Baxi, kúrenie kombinácia radiátory a krb.

Pozemok

Dom je zabezpečený alarmom, pri vstupe video vrátnik. Za domom je krytá terasa, ktorá môže slúžiť aj ako zimná záhrada. Na záhrade je záhradný domček na náradie.

Lokalita

Obec Zeleneč má vlastnú základnú i materskú školu a disponuje dostatočnou infraštruktúrou, ktorá spĺňa požiadavky moderného vidieckeho života 21. storočia. Výhodou je ľahká dostupnosť krajského mesta Trnava, ktoré je vzdialené iba 2,5 km.

V prípade záujmu o osobné stretnutie alebo akýchkoľvek otázok, ma neváhajte kontaktovať.
S vybavením hypotekárneho úveru Vám vieme pomôcť.

Cena nehnuteľnosti je 349.900,-EUR

Zeleneč

Lokalita

Lokalita

Obec Zeleneč má vlastnú základnú i materskú školu a disponuje dostatočnou infraštruktúrou

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

Rodinný dom so záhradou v top loka...

249900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

2i holobyt s parkovacím státím

79900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný ...

179900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku