NEO -2i investičný byt v novostavbe v Trnave

Predaj 121 500€

Hľadáte byt vhodný na investíciu, ktorý by ste mohli následne výhodne prenajímať a kde by sa Vám aj udržala hodnota investovaných peňazí do budúcna?

Máme pre Vás práve dokončený 2-izbový byt v novostavbe MIKO v Trnave, ktorý má dve samostatne oddelitelné izby a samostatnú kuchyňu, čo znamená, že v ňom môže bývať separátne aj viacero nájomníkov, prípadne študentov.

Byt má výmeru 54 m2 plus balkón 3,8 m2 a plus patrí k nemu aj pivnica s výmerou 1,4m2. Celková využiteľná plocha sa teda blíži k 60m2.

Novostavba MIKO je v rámci Trnavy jedna z najvýhodnejších na prenájom, pretože v blízkom okolí je množstvo firiem, vysoká škola a zároveň sa z tohto miesta dokážete napojiť najrýchlejšie na dialnicu. Aj to je dôvod, prečo veľkému množstvu ľudí vyhovuje bývať práve v tejto lokalite a prečo sa dá byt výhodne prenajímať.

Navyše priamo oproti bytovému domu cez cestu, vyrastie čoskoro nové obchodné centrum, kde pribudnú noví zamestnanci a noví potencionálni záujemci o prenájom.

Blízko bytu je autobusová zástavka, odkial je to iba 3 zástavky na autobusovú a vlakovú stanicu a rovnako tak aj do centra mesta.

Byt sa predáva dokončený v štandarde a s kuchyňou.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0911 880 988

Trnava

Lokalita

Výhodný byt

Výhodná investícia

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?