3i byt s veľkou terasou v Bielom Kostole

Predaj 112 900€

Ponúkame na predaj 3i byt, s úžitkovou plochou 69m2, ktorý disponuje veľkou terasou o veľkosti 15,61m2. Na terasu je vstup dvoch častí bytu. Byt je situovaný v obci Biely Kostol.

Dispozícia bytu
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly, chodbou zo vstupnej haly sa dostávame do spojenej kuchyne s obývačkou. Tieto dve časti oddeľuje priestor pre jedálenský kút. Z obývacej izby je vstup na veľkú terasu. Na terasu je taktiež vstup aj z ďalšej nepriechodnej izby. Z tretej izby nie je vstup na terasu, ale disponuje oknom s výhľadom smerom k terase. Ďalej byt obsahuje kúpeľňu s WC. V kúpeľni je predpríprava na vaňu.

Lokalita:
Obec Biely Kostol, je úzko prepojená s Trnavou, ktorá obyvateľom ponúka pracovné príležitosti, kultúru, šport, ale i nákupné možnosti. Trnavu od Bieleho Kostola oddeľuje lesopark nazývaný Kamenný mlyn, alebo Kamenáč. Je obľúbenou lokalitou miestnych pre trávenie voľných chvíľ. Dostupnosť do Trnavy je výborná v rámci MHD, ale aj zdieľanými mestskými bicyklami. Cesta autom do centra cesta trvá menej ako 10min.

V januári je plánovaná kolaudácia bytu.

Cena za nehnuteľnosť je 112 900 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk

Biely Kostol

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?