Novostavba samostatne stojaceho 3i rodinného domu

Voľný 124900€

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 3i rodinného domu s úžitkovou plochou 99,5m2, ktorý je situovaný v peknom prostredí obce Hubina. Rodinný dom je postavený na vyvýšenom pozemku o veľkosti 900m2.

Dispozícia nehnuteľnosti
Oproti vstupnej hale je situovaná technická miestnosť. Kúpeľná je samostatná s predprípravou pre vaňu, hneď vedľa sa nachádza WC. Dispozične sa rodinný som rozdeľuje na dennú a nočnou časť.
Nočná časť domu pozostáva z dvoch nepriechodných izieb. Denná časť sa skladá z obývacej izby a kuchyne, ktoré sa vzájomne prepájajú. Z obývačky je vstup na záhradu.

3D prehliadka

Technický popis nehnuteľnosti
NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY – základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál Porotherm T Profi hr. plnených s izolačnou minerálnou vatou. Priečky sú z tehál.
STROPY A STRECHA – steny sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený drevený väzníkový krov so škridlovou betónovou strechou značky Bramac, zateplený izoláciou. Stropy so sádrokartónovým podhľadom. Výstup na podkrovie je zabezpečený výklopnými schodami.
VÝPLNE OTVOROV – všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové , všetky okná a dvere sú s trojsklom s otváraním z boku aj ako vetračka, štandardná výbava: poistka proti chybnej manipulácii na OS okná + mikroventilácia).
ÚPRAVA STIEN – vnútorné steny sú z jednovrstvovej sádrovej gletovanej omietky. Obvodové murivo je upravené vonkajšou vápenno-cementovou a silikónovou omietkou.
VYKUROVANIE A ROZVODY – vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s vodným podlahovým kúrením značky. Zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky – štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou ,,čokoládkou´´ svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Zmeny v rozvodoch za príplatok.
VONKAJŠIE ÚPRAVY – bez terénnych úprav a predného oplotenia pozemku. Vyhotovenie zámkovej dlažby na šírku vchodu, parkovacích státí a na krytej terase pri dome.
Lokalita
Obec Hubina je situovaná v malebnom prostredí v doline Považského Inovca medzi mestami Piešťany (9km) a Nové Mesto nad Váhom (23km). Hubina sa vyznačuje krásnymi prostredím a kľudným charakterom bývania, taktiež kompletnou občianskou vybavenosťou. Okolie je taktiež veľmi pekné a ponúka množstvo alternatív pre voľnočasové aktivity.

Cena nehnuteľnosti je 124.900,- EUR

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
+421 911 147 939
andel@neoreal.sk

Hubina

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať  Nenašli ste čo ste hľadali?

  Novinka

  Rodinný dom so záhradou v top loka...

  249900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  2i holobyt s parkovacím státím

  79900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  Čiastočne zrekonštruovaný rodinný ...

  179900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku