Novostavba samostatne stojaceho 4i rodinného domu

Voľný 139900€

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4i rodinného domu s úžitkovou plochou 95,85m2, ktorý je situovaný v peknom prostredí obce Hubina. Rodinný dom je postavený na vyvýšenom pozemku o veľkosti 977m2, ktorý je obklopený krásnou prírodou.

3D prehliadka

Dispozícia nehnuteľnosti
Dispozične sa rodinný som rozdeľuje na dennú a nočnou časť. Zo vstupnej predsiene, je príprava pre samostatné WC pre hostí a technická miestnosť. Na pravej strane od vstupnej haly sa nachádzajú tri samostatné izby, kúpeľňa spojená s WC, kde je predpríprava na vaňu aj sprchový kút. Denná časť pozostáva z kuchyne spojenou s obývacou miestnosťou. Z tejto časti je vstup na záhradu.

Technický popis nehnuteľnosti
NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY – základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál Porotherm T Profi hr. plnených s izolačnou minerálnou vatou. Priečky sú z tehál.
STROPY A STRECHA – steny sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený drevený väzníkový krov so škridlovou betónovou strechou značky Bramac, zateplený izoláciou. Stropy so sádrokartónovým podhľadom. Výstup na podkrovie je zabezpečený výklopnými schodami.
VÝPLNE OTVOROV – všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové , všetky okná a dvere sú s trojsklom s otváraním z boku aj ako vetračka, štandardná výbava: poistka proti chybnej manipulácii na OS okná + mikroventilácia).
ÚPRAVA STIEN – vnútorné steny sú z jednovrstvovej sádrovej gletovanej omietky. Obvodové murivo je upravené vonkajšou vápenno-cementovou a silikónovou omietkou.
VYKUROVANIE A ROZVODY – vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s vodným podlahovým kúrením značky. Zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky – štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou ,,čokoládkou´´ svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Zmeny v rozvodoch za príplatok.
VONKAJŠIE ÚPRAVY – bez terénnych úprav a predného oplotenia pozemku. Vyhotovenie zámkovej dlažby na šírku vchodu, parkovacích státí a na krytej terase pri dome.
Lokalita
Obec Hubina je situovaná v malebnom prostredí v doline Považského Inovca medzi mestami Piešťany (9km) a Nové Mesto nad Váhom (23km). Hubina sa vyznačuje krásnymi prostredím a kľudným charakterom bývania, taktiež kompletnou občianskou vybavenosťou. Okolie je taktiež veľmi pekné a ponúka množstvo alternatív pre voľnočasové aktivity.

Cena nehnuteľnosti je 139.900,- EUR

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk

Hubina

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať  Nenašli ste čo ste hľadali?

  1,5i mezonetový byt v novostavbe v...

  49900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  3i rodinný dom v malebnom prostredí

  104900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku
  Novinka

  1i byt s možnosťou PREROBENIA NA 2...

  94900€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku