Priestranný 3i byt v centre obce Rohožník

Predaj 99 900€

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt s celkovou podlahovou plochou 84,64m2. Byt je situovaný v centre obce Rohožník, na ulici Školské námestie.

Dispozícia bytu
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, do ktorej sa dostanete cez bezpečnostné dvere Sherlock. Z hlavnej chodby je vstup do samostatného WC. V byte sa ďalej nachádzajú tri izby, jedna slúži aktuálne ako spálňa, druhá ako spoločenská miestnosť a tretia je obývacia izba. Vo veľkej spálni zostáva vstavaný šatník. V samostatnej kúpeľni sa nachádza vaňa. Z obývačky je vstup do kuchyne cez jedálenský kút. K bytu prislúchajú dve pivnice, 15m2 a 1,8m2. Byt disponuje klimatizáciou.

Lokalita
Okolie je veľmi pekné, obec lemujú z jednej strany Malé Karpaty a z druhej strany borovicový les. Milovníci prírody si určite prídu na svoje. Dôvody, prečo sa obzerať po bývaní Rohožníku sú aj praktické. V obci nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane zdravotného strediska s praktickým lekárom aj zubárom, základnú školu, služby ako poštu, potraviny a mnoho ďalších. Ulica na ktorej sa bytový dom nachádza je priamo v centre obce, kde máte v bezprostrednej blízkosti kultúrny dom, obecný úrad, potraviny… Okresné mesto Malacky sú vzdialené len 12km.

Cena nehnuteľnosti je 99.900 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk

Rohožník

Lokalita

Školské Námestie

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?