Rodinné sídlo v pokojnej mestskej časti Trnavy, Modranka

Voľný 369900€

V ponuke máme neobyčajný rodinný dom, ktorý je situovaný v mestskej časti Modranka. Dom ponúka nadštandardnú úžitkovú plochu o veľkosti 337,83m2 na pozemku o výmere 465m2.

Dispozícia nehnuteľnosti
Rodinný dom pozostáva z troch podlaží.
Hneď po vstupe do nehnuteľnosti, Vás osloví priestrannosť a sviežosť priestoru. Na prízemí (159m2) sa nachádza prepojená obývacia izba s jedálenský kútom, ktoré sú vkusne zariadené, tak ako aj zvyšok domu. Z obývačky je priamy vstup na zastrešenú terasu cez francúzske okná, vďaka ktorým je miestnosť krásne presvetlená. Dominantou obývačky sú priznané drevené trámy z historického kaštieľa. Kuchyňa je taktiež spojená s obývacou miestnosťou, čo pridáva na vizuálnej otvorenosti celkovej plochy. Kuchyňa disponuje všetkými vstavanými spotrebičmi, ako sporák, chladnička aj umývačka riadu. Ďalej sa na prízemí nachádza spálňa so vstupom na terasu a pracovňa. Kúpeľňa na prízemí je spojená s WC a nachádza sa v nej sprchový kút aj vaňa.

3D prehliadka

Na prvé nadzemné podlažie (120,44m2) Vás zavedie veľkolepé drevené schodisko. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby a kúpeľňa s WC, v ktorej je sprchový kút.

Pivnica s plochou 58,29m2 je prispôsobená pre jej plnohodnotné využívanie. Nachádza sa v nej kotolňa a dve izby, ktoré aktuálne slúžia pre skladovanie potravín a sezónnych vecí. V jednej z nich je roll door skriňa. Na povale nájdete ďalší extra úložný priestor.

Vykurovanie domu je kombinované radiátormi a „spiatočkou“ v podlahe v kuchyni, na chodbe a v kúpeľniach. V dome sú taktiež inštalované klimatizačné jednotky a alarm. V roku 2017 prebehla kompletná rekonštrukcia interiéru.

Nehnuteľnosť pôsobí útulne a zároveň štýlovo vďaka starostlivo vybraným kvalitným materiálom, ktoré sú zladené s nábytkom do najmenšieho detailu.

Exteriér
Rodinný dom má novú fasádu z roku 2019, oplotenie okolo celého pozemku je kamenným plotom. Disponuje garážou pre dve autá, taktiež je možnosť parkovania aj pred domom. Záhrada je pekne upravovaná a automatický zavlažovaná studňovou vodou. Studňový prívod má možnosť prepojenia do domu. Na krytej terase je drevená podlaha, na príjemné večerné posedenie poslúži záhradný nábytok.
Malé prekvapenie na konci záhrady, ktoré Vás poteší je v podobe jacuzzi.

Lokalita
Modranka je mestská časť Trnavy. Skvelá dostupnosť na rýchlostnú cestu R1 a diaľnicu D1. Pracujúci v Trnave sa do jednotlivých častí dostanú jednoducho autom, pravidelne premávajúcou MHD, alebo pre športovo zdatných jedincov bicyklom. Neďaleko rodinného domu sa nachádza potok Trnávka, ktorá prepája Modranku s Trnavou. Popri Trnávke vedie chodník, ktorý je ako stvorený na prechádzky. Táto časť Modranky je výhodná pre život s rodinnou. Lokalita Vám zabezpečí dokonalý kľud, kúsok prírody doslova „za plotom“, ale aj kompletnú občiansku vybavenosť potrebnú pre každého obyvateľa. V obci je materská aj základná škola.

Túto nehnuteľnosť si môžete zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať.

Cena za nehnuteľnosť je 369.900.-EUR

Tomáš Andel
Andel@neoreal.sk
0911 174 939
Neoreal.sk

Trnava- Modranka

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

Stavebný pozemok 3338m2 Dolné Orešany

116830€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

3i byt vo vyhľadávanej lokalite Ru...

189900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

Kompletne zariadený 4i byt v novos...

181900€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku