Rodinný dom s tenisovým kurtom

Predaj 0€

Realitná kancelária Neoreal Vám prináša málo vídanú ponuku rodinného domu s veľkým potenciálom. A to hlavne z dvoch dôvodov. Po prvé, súčasťou rodinného domu je kvalitný tenisový kurt, čo oceníte nie len pokiaľ plánujete vychovať nového tenisového šampióna, ale aj ak ste športovo založený a chcete, aby bol šport Vaša denná rutina. A po druhé, dom sa predáva aj s naozaj veľkorysým pozemkom, ktorý má celkovo viac ako 1800 m2, takže okrem tenisového kurtu, je na ňom dostatočný priestor aj na záhradu, ovocný sad, prípadne pokojne aj na postavenie ďalšieho domu.

Na pozemku sa v súčasnosti nachádza 4 izbový jednopodlažný rodinný dom s podkrovím a s 2 izbovou prístavbou, ktorá má samostatný vchod, preto bude pre Vás dom vhodný, aj ak plánujete dvojgeneračné bývanie. Vedľa domu sa nachádza aj murovaná uzavretá garáž, ktorá môže slúžiť pre dve autá parkujúce pozdĺžne za sebou, alebo zadnú časť garáže môžete využiť ako sklad.

Dom sa dá veľmi dobre využiť aj na podnikateľské účely. Svojou veľkosťou je vhodný pre sídlo firmy aj s dostatočnými skladovými priestormi, prípadne na nejakú menšiu výrobu, manufaktúru.

Na skladovanie sa v dome nachádza celkovo viacero možností, okrem garáže sú to aj tri pivnice, ktoré majú spolu cca 50m2 a tiež podkrovie domu. Na dvore sa nachádza aj priestor s krbom a s posedením, ideálny na letné grilovačky, oslavy, či len tak posedenie s priateľmi.

Súčasťou pozemku je tiež studňa, vhodná na polievanie. V dome sú všetky siete. Kanalizácia, voda, elektrina, či plyn. Viac sa dozviete na osobnom stretnutí priamo v dome.

Madunice

Lokalita

3 pivnice

50 m2

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?