Rodinný dom s veľkým pozemkom

Predaj 420 000€

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Trnave, vhodný aj na podnikanie, blízko centra.

Ponúkame Vám príležitosť aká sa neobjavuje často. Dom s veľkým pozemkom v Trnave v perfektnej polohe blízko centra. Dom má výmeru 160 m² a nachádza sa na pozemku cez 1400 m². Jeho poloha je jedinečná – prakticky oproti Nemocnici, konkrétne chirurgickému pavilónu a tiež blízko vlakovej a autobusovej stanici, ale aj blízko historického centra mesta.

Dom sa dá využiť nie len na bývanie v dobrej lokalite, ale aj na podnikanie, napríklad ako sídlo firmy, kliniku, súkromnú školu, škôlku a podobne. Územný plán mesta už aj počíta v tejto lokalite s rôznou občianskou vybavenosťou.
Priamo vo dvore je priestor pre parkovanie viacerých áut. Dom je podpivničený, pivnica má 35 m². Dom má aj funkčnú povalu. Dom bol z veľkej časti kvalitne zrekonštruovaný, z vonku a aj zvnútra, bola v ňom menená aj elektrika, či podlahy. Na dvore sa nachádza samostatný domček s výmerou 23 m², ktorý sa dá využiť ako pracovňa, sklad, herňa, mužská pracovná či hobby miestnosť a podobne.

Dom je obklopený krásnym veľkým udržiavaným pozemkom, plným zelene.
Nedozvedeli ste sa všetky informácie ktoré potrebujete vedieť? Kedykoľvek zavolajte alebo napíšte, som Vám k dispozícii.

Cena 420.000 eur

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?