Rodinný dom v kľudnej lokalite s priehradou za pozemkom

Predaj 164 900€

Ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou 126,9m2, ktorý stojí na oplotenom pozemku vo výmere 710m2. Rodinný dom je situovaný v obci Suchá nad Parnou.

3D obhliadka

Dispozícia domu
Dom sa rozprestiera na dvoch nadzemných podlažiach a jednom podzemnom podlaží. V podzemnom podlaží sa nachádza technická miestnosť a sklad.
Prvé nadzemné podlažie slúži ako denná časť a z časti aj nočná časť.
Zo zádveria sa dostávame do vstupnej haly, z ktorej je výstup do kúpeľne. V kúpeľni je sprchovací kút a je spojená s WC. Ak prejdeme ďalej zo vstupnej haly, je kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou. V obývacej miestnosti sa nachádza krb a schodisko na druhé poschodie. Na tomto podlaží sa nachádza aj detská izba. Druhé poschodie disponuje dvomi izbami a kúpeľnou. Kúpeľňa vyžaduje dokončenie- chýba dlažba a obklad. Z jednej izby a chodby je výstup na balkón.

Technický popis
Strešná krytina je betónová škridla, sedlový typ strechy. Vykurovanie je na plynový kotol a tuhým palivom. Rodinný dom je zateplený, okná sú plastové s izolačným dvojsklom.

Lokalita
Obec Suchá nad Parnou sa nachádza 9km od mesta Trnava. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, nechýbajú v nej služby ako pošta, zdravotné stredisko alebo základná s materská škola. Pre milovníkov prírody je lokalita priam ideálna, priamo za rodinným domom sa nachádza Scuhovská priehrada. Pohorie Malé Karpaty, alebo Smolenice, čo je obec viacerými východiskových bodmi pre turistiku v Malých Karpatoch je vzdialená len 13km.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 164.900.-EUR

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk

Suchá nad Parnou

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať



    Nenašli ste čo ste hľadali?