Slnečný 2i byt v novostavbe

Voľný 125 000€

Realitná kancelária Neoreal Vám prináša možnosť získať úplne nový a kompletne dokončený byt v novostavbe MIKO v Trnave. Byt má výmeru 53 m2 plus väčší balkón 11 m2, čo je na dvojizbový byt naozaj veľkorysý životný priestor. Nachádza sa na piatom podlaží zo šiestich s krásnymi výhľadmi.

Byt disponuje všetkými výhodami moderného bývania. Je to novostavba, spĺňajúca najnovšie štandardy vrátane veľkých francúzkych okien s trojsklom, nízkymi mesačnými nákladmi, moderná a funkčná dispozícia, atď.

Spolu s bytom sa predáva aj zariadenie – kuchyňa so vstavanými elektrospotrebičmi a vstavané nábytky ako veľké šatníkové skrine v spálni či v predsieni.

Spálňa je ideálne orientovaná na východ, ráno Vás môže budiť slniečko, ale zároveň sa izba neprehrieva. Obývacia izba spolu s balkónom sú orientované na juhozápad, čiže byt je svetlý a slnečný. V obývacej izbe je zavedená aj kvalitná klimatizácia Samsung, ktorá taktiež v byte ostáva.

K bytu patrí aj pivnica a nebudete tak mať problém ani s úschovou bicykla a podobne. Veľkým benefitom je garážové parkovacie miesto v suteréne bytového domu, blízko výťahu, ktoré si môžete dokúpiť za 7000 eur, nie je to však podmienka.

Novostavba MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že nebudete musieť zakaždým prechádzať Trnavou a vyhnete sa tak aj prípadným dopravným zápcham. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta (5 minút autom), železničná a autobusová stanica, či nemocnica(všetko 3 zástavky autobusom).

Priamo vedľa bytového domu MIKO je veľký supermarket, kde kúpite prakticky všetko a tiež je v susedstve jedno z najväčších fitness centier v Trnave.

Sídlisko Linčianska čakajú navyše v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane modernej nákupnej zóny, oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia zanedbaných budov a výstavba nových bytov.

Do bytu je zavedený prostredníctvom optického pripojenia vysokorýchlostný internet a digitálna televízia až od 4 poskytovateľov.

Súčasťou bytového komplexu je aj pekný vnútroblok s fontánkou a výsadbou okrasných rastlín.

Vďaka všetkým týmto a aj ďalším výhodám veríme, že si toto nové bývanie zamilujete a budete sa v ňom cítiť skutočne doma.

Pri rýchlom jednaní, sa vieme dohodnúť aj na lepšej cene.

V prípade záujmu o kúpu bytu prostredníctvom hypotéky, Vám zdarma zabezpečíme všetko potrebné a postaráme sa o celý proces.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Trnava

Lokalita

Rozloha

53m2

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

NEO -2i investičný byt v novostavb...

123000€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

Rodinný dom s veľkým pozemkom

420000€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku

Rodinný dom s tenisovým kurtom

Dohodou€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku