Úplne nový 2izbový byt v Trnave

Predaný 132 900€

Realitná kancelária Neoreal Vám prináša možnosť získať úplne nový a kompletne dokončený byt v novostavbe MIKO v Trnave. Byt má výmeru 56 m2 plus väčší balkón cez 5 m2, čo je na dvojizbový byt naozaj veľkorysý životný priestor. Nachádza sa na šiestom podlaží so siedmych s krásnymi výhľadmi.

Novostavba MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že nebudete musieť zakaždým prechádzať Trnavou a vyhnete sa tak aj prípadným dopravným zápcham. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta (5 minút autom), železničná a autobusová stanica, či nemocnica(všetko 3 zástavky autobusom).

Priamo vedľa bytového domu MIKO je veľký supermarket, kde kúpite prakticky všetko a tiež je v susedstve jedno z najväčších fitness centier v Trnave.

Sídlisko Linčianska čakajú navyše v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane modernej nákupnej zóny, oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia zanedbaných budov a výstavba nových bytov.

Byt disponuje všetkými výhodami moderného bývania. Je to kvalitná novostavba, spĺňajúca najnovšie štandardy vrátane veľkých francúzkych okien s trojsklom, nízkymi mesačnými nákladmi, moderná a funkčná dispozícia, atď.

Aj toto sú dôvody, prečo sa hodnota tohto bytu v budúcnosti s veľkou pravdepodobnosťou ešte zvýši. Byt je tak vhodný nie len na komfortné a krásne bývanie, ale aj na investíciu.

Spolu s bytom sa predáva aj zariadenie, kuchyňa s elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu, práčka, vstavané nábytky ako veľké šatníkové skrine v spálni a v predsieni, posteľ atď.

Veľkým benefitom bytu je garážové parkovacie miesto v suteréne, s možnosťou parkovania až dvoch áut.

Do bytu je zavedený prostredníctvom optického pripojenia vysokorýchlostný internet a digitálna televízia až od 4 poskytovateľov.

Súčasťou bytového komplexu je aj novo vybudované detské ihrisko, fontánka a výsadba okrasných rastlín.

Aj vďaka všetkým týmto a aj ďalším výhodám veríme, že si toto nové bývanie zamilujete a budete sa v ňom cítiť skutočne doma.

V prípade záujmu o kúpu bytu prostredníctvom hypotéky, Vám zdarma zabezpečíme všetko potrebné a postaráme sa o celý proces.

Trnava

Lokalita

Vybavenosť

Supermarket, fitness

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

NEO -2i investičný byt v novostavb...

123000€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku
Novinka

Rodinný dom s veľkým pozemkom

420000€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku

Slnečný 2i byt v novostavbe

125 000€ Predaj Voľný

Zobraziť ponuku