Útulný 1izbový byt na PRENÁJOM

Voľný 450€

Ponúkame na prenájom praktický a útulný 1izbový byt o výmere 30m2. Byt sa nachádza na 6.poschodí v novom projekte Miko na Mikovíniho ulici, mestskej časti Linčianska.

Byt je kompletne zariadený v modernom štýle. Vo vstupnej chodbe a v obývačke je vsadená skriňa, ktorá ponúka množstvo úložného priestoru. V kúpeľni s WC sa nachádza sprchový kút.
Kuchyňa je prepojená obývacou izbou, ktorá slúži zároveň ako aj ako nočná časť bytu. Ako posteľ slúži pohodlný rozkladací gauč. Z obývacej izby, je vstup na veľký balkón. V obývačkovej časti sú veľké francúzske okná, vďaka čomu je byt počas celého dňa krásne presvetlený. V podvečerných hodinách zapadajúce slnko, ktoré zachádza za vrchy Malých Karpát, osvetľuje celý byt teplými slnečnými lúčmi.

Projekt Miko priniesol do mestskej časti Linčianska nový život a pre mnohých sa stáva práve táto časť atraktívnou. Vyznačuje výbornou dostupnosťou do mesta ale aj na R1 pre tých, ktorí cestujú za prácou. V tesnej blízkosti sa nachádza CKD Market, obchodné centrum Sofi, Lidl, nemocnica a hlavná stanica. V blízkej budúcnosti vyrastie na ulici Mikovíniho nové obchodné centrum

K bytu prislúcha GARÁŽOVÉ státie.

Cena mesačného nájmu je 450.-EUR vrátane energií, internetu a garážového státia.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Ivana Horváthová
horvathova@neoreal.sk
0902 609 359
Neoreal.sk

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovaťNenašli ste čo ste hľadali?

Novinka

Kompletne zariadený 2i byt v príje...

600€ Prenájom Voľný

Zobraziť ponuku