Veľký byt s veľkou terasou v novostavbe v Trnave

Voľný 278900€

Byt s luxusnou terasou na vrchnom poschodí bytového domu.

Pozrite si 3D obhliadku tu: https://my.matterport.com/show/?m=fqcY3temZUo

Chcete mať dostatočne veľký životný priestor na bývanie, pracovanie, či výchovu detí a tiež potrebné súkromie podobné tomu v rodinnom dome? Zároveň ale nemáte čas na staranie sa o rodinný dom a chcete bývať priamo v Trnave za dostupnú cenu?

Máme pre Vás alternatívu – veľkorysý 4-izbový byt na hornom (šiestom) poschodí bytového rezidenčného komplexu MIKO v Trnave. Byt má úžasnú a veľmi praktickú dispozíciu. Jeho rozloha je až 113 m2 plus 56 m2 terasa plus 3,5 m2 balkón.

Byt sa nachádza na samostatnom poschodí, teda na Vašom poschodí sa bude nachádzať iba Váš byt a nebudete mať žiadneho suseda. K bytu patria aj dve parkovacie miesta v podzemnej garáži, čo je veľký benefit moderného bývania. Priamo z garáže sa vyveziete výťahom až priamo pred dvere Vášho bytu.

Byt je dokončený do štandardu, s kvalitnými podlahami a má dve plnohodnotné kúpeľne. V jednej sa nachádza vaňa, v druhej sprchový kút, v oboch je aj toaleta. V byte je dokončená veľká kuchyňa so všetkými potrebnými spotrebičmi vrátane veľkej umývačky riadu, chladničky a podobne.

Na terase bude dokončená dlažba. V každej izbe bytu je predpríprava na klimatizáciu a taktiež v každej izbe je aj vyvedený optický internet a televízia. Do bytu je dotiahnutá optika od 4 poskytovateľov.

Novostavba MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že nebudete musieť zakaždým prechádzať Trnavou a vyhnete sa tak aj prípadným dopravným zápcham. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta (5 minút autom), železničná a autobusová stanica, či nemocnica(všetko 3 zástavky autobusom).

Priamo vedľa bytového domu MIKO je veľký supermarket, kde kúpite prakticky všetko a tiež je v susedstve jedno z najväčších fitness centier v Trnave.

Sídlisko Linčianska čakajú navyše v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane moderného nákupného centra, oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia zanedbaných budov a výstavba nových bytov.

Kompletná cena bytu je 278900 eur, v čom sú už zahrnuté aj dve garážové parkovacie miesta.

Na byt Vám vybavíme úver za výhodných podmienok. V prípade záujmu kedykoľvek zavolajte alebo napíšte, som Vám k dispozícii.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať  Nenašli ste čo ste hľadali?

  NEO -2i investičný byt v novostavb...

  123000€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku

  Rodinný dom s veľkým pozemkom

  420000€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku

  Rodinný dom s tenisovým kurtom

  Dohodou€ Predaj Voľný

  Zobraziť ponuku