Veľmi pekne zrekonštruovaný a zariadený 3i byt na Družbe

Predaj 169 900€

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3i byt, ktorý disponuje úžitkovou plochou 76m2. Byt je situovaný na 7/7 poschodí v žiadanej lokalite, na ulici Vladimíra Clementisa.

3D prehliadka

Dispozícia bytu
Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, izby, spálne, priestrannej obývacej izby s jedálenským kútom, samostatnej kúpeľne, samostatného WC a kuchyne. V kuchyni je kompletne nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Z kuchyne je vstup na loggiu o veľkosti 3m2. V obývacej izbe je nová sedacia súprava s kuchynským stolom a stoličkami. Každý kúsok nábytku je nový. K. Bytu prislúcha pivničná kobka.

Lokalita
Sídlisko Družba je jednou z najvyhľadávanejších lokalít v Trnave. V blízkosti je nadštandardná občianska vybavenosť. Neďaleko sa nachádza supermarket ako Kaufland, Lidl a o niečo ďalej Tesco. Poliklinika Družba je len pár minút peši. Z tejto lokality je výborná dostupnosť do centra mesta. Od polikliniky pokračovaním po lávke, ktorá spája Družbu a centrum mesta sa dostanete do úplného centra krátkou prechádzkou.

Cena nehnuteľnosti je 169.900,- EUR

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
+421 911 147 939
andel@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

Vladimíra Clementisa

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?