Zariadený 1i byt v novostavbe Biely Kostol

Predaj 84 900€

Ponúkame na predaj 1i byt s úžitkovou plochou 28,47m2. Byt je situovaný na najvyššom podlaží (5.p) novostavby bytového domu v Bielom Kostole.

3D prehliadka

Dispozícia bytu
V byte s nachádza klimatizácia a základné vybavenie vrátane vstavaných spotrebičov. Vo vstupnej chodbe bude vsadená skriňa, ktorá ponúkne množstvo úložného priestoru. V spojenej kúpeľni s WC je vaňa. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, ktorá slúži zároveň ako aj ako nočná časť bytu. Ako posteľ slúži pohodlný rozkladací gauč. Z obývacej izby, je vstup na balkón (5,41m2), s výhľadom na okolité polia.
K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie. Ako odkladací priestor môžu obyvatelia bytového domu využívať dve spoločné kočikárne.

Lokalita
Obec Biely Kostol, je úzko prepojená s Trnavou, ktorá obyvateľom ponúka pracovné príležitosti, kultúru, šport, ale i nákupné možnosti. Trnavu od Bieleho Kostola oddeľuje lesopark nazývaný Kamenný mlyn, alebo Kamenáč. Je obľúbenou lokalitou miestnych pre trávenie voľných chvíľ. Dostupnosť do Trnavy je výborná v rámci MHD, ale aj zdieľanými mestskými bicyklami, či kolobežkami. Cesta autom do centra cesta trvá menej ako 10min.

Cena za nehnuteľnosť je 84 900 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk

Biely Kostol

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?