Zariadený 2i byt v centre Trnavy s garážovým státím

Prenájom 630€

Ponúkame na prenájom pekne zariadený 2i byt o výmere 40m2 s balkónom s rozlohou 4,3m2. Byt je situovaný na 2. nadzemnom podlaží v novostavbe projektu Porta, na Halenárskej ulici v centre Trnavy.

3D prehliadka

Dispozícia bytu
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza skriňa a botník. Kúpeľňa je spojená s WC a nachádza sa v nej sprchový kút walk in a automatická práčka. Kuchyňa je kompletne zariadená vrátane vstavaných spotrebičov aj kuchynského riadu. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou a kuchynským kútom. Z obývačky je vstup na balkón, tak ako aj zo spálne, kde je manželská posteľ so skriňou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Pohodlné parkovanie v centre mesta, vám zabezpečí podzemná garáž, ktorá je v cene nájmu.

Lokalita
Lokalita v ktorej je byt situovaný, je zaujímavá pre ľudí, ktorí chcú žiť v centre a využívať výhody, ktoré centrum mesta ponúka. Na dosah ruky je OC Aréna, kde nájdete všetky potrebné služby od bánk, kino, až po množstvo reštaurácií. Historické centrum mesta vám ponúka nepočetne veľa kaviarní, barov, taktiež aj kultúrnych podujatí, ktoré sa konajú doslova zopár minút od bytu. Aj keď sa projekt Porta nachádza v centre Trnavy, nenarúša charakter pokojného bývania.

Cena za mesačný nájom je 630 € vrátane energií a internetu

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte informovať.

Ivana Horváthová
0902 609 359
horvathova@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

Halenárska

Ulica

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?