Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkou záhradou v Trnave

Predaj 1 550€

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 160m2. Dom, ktorý sa rozprestiera na dvoch podlažiach, je situovaný na pozemku o rozmeroch 840m2 na Bernolákovej ulici. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a je ladený do príjemného moderného štýlu a svetlých farieb.

Dispozícia rodinného domu
Prízemie:
Hlavný vchod do domu sa nachádza z bočnej strany. Dispozične pozostáva z vestibulu, z ktorého sa dostávame do zvyšných častí domu. V dome je jedno samostatné WC pre hostí, druhé WC sa nachádza v kúpeľni, ktorá disponuje moderným zariadeným, vrátane walk in sprchového kúta. Kuchyňa je síce menšia, ale kompletne zariadená úplne novými vstavanými spotrebičmi, súčasťou kuchyne je komora pre skladovanie potravín. Dominantou rodinného domu sú tri veľké izby, ktoré sú aktuálne prechodné, v budúcnosti ich je možné predeliť dverami, podľa potrieb budúceho nájomníka. Ďalej sa v dome nachádza samostatná izba.

Suterén
Do suterénu sa dostávame cez vnútorné schodisko. Pozostáva z viacerých častí:
A to na miestnosti, kde je plynový kotol, hlavnej miestnosti, z ktorej je vstup na záhradu a dvoch menších so zníženým stropom. Celý suterén vám otvára množstvo úložného priestoru.

Exteriér
Za domom je veľká záhrada s ovocnými stromami. Vedľa domu je vybudovaná plocha, na ktorej je možné parkovať auto, taktiež je možné parkovať pred domom na ulici.

Lokalita
Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite vzhľadom na to, že centrum mesta je otázkou 15 min. pešou chôdzou. Cez ulicu je Základná škola Vančurova aj pekáreň Takáč a syn. Potraviny Billa, obchodné centrum OC Aréna, zimný štadión sa nachádzajú v vzdialenosti 5-10min pešou chôdzou.

Cena za mesačný nájom je 1550 € vrátane energií

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte informovať.

Ivana Horváthová
0902 609 359
horvathova@neoreal.sk

Trnava

Lokalita

V prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať    Nenašli ste čo ste hľadali?